Valdinox logo

Zestawy garnków Valdinox

NAJLEPSZY ZESTAW GARNKÓW VALDINOX

Garnki VALDINOX to uniwersalne naczynia, które zachwycą funkcjonalnością i designem. Ich wygląd pozwoli Ci dopasować je do wymarzonego wystroju kuchni, a świetna jakość wykonania gwarantuje smaczne posiłki przez wiele lat. Dzięki różnorodności, jaką oferują oferują komplety garnków VALDINOX, z łatwością znajdziesz coś dla siebie.

Dla tych, którzy dopiero próbują swoich sił w kuchni i tych, którzy radzą sobie doskonale, odpowiednim wyborem będzie Kolekcja Dark. Ich wysoka wytrzymałość jest efektem nowoczesnego wykonania – aluminium odpowiedniej grubości zapewnia lekkość i trwałość naczynia. Łatwość w przewodzeniu ciepła sprawia, że garnki i patelnie z tego zestawu rozgrzewają się szybko i równomiernie, czego skutkiem jest oszczędność czasu i pieniędzy.

Maksymalną wydajność zapewniają także garnki i patelnie z kolekcji Aurum. Komplet garnków wyróżnia się nie tylko doskonałym przewodzeniem ciepła, ale także wysokiej jakości technologią non-stick. Dzięki takiemu rozwiązaniu przygotowanie potraw nie wymaga nadmiernych ilości tłuszczu, a dania nie przywierają do dna patelni czy garnka. Komplety garnków VALDINOX tak samo dobrze sprawdzą się na każdego rodzaju kuchenkach, również indukcyjnych.

 

valdinox space

Kolekcja naczyń kuchennych Valdinox Space

Nowoczesne komplety garnków VALDINOX

Kolekcje naczyń VALDINOX zachwycają swoją formą i wyglądem, ale ich głównym celem jest wytrzymałość oraz sprawdzanie się w każdej sytuacji. Oryginalny design i efektowne wykończenia nadają nieszablonowy rys każdej kuchni, a prawdziwą satysfakcję z gotowania zapewni garnek, któremu możesz zaufać. Nieprzywieralna powłoka, która stała się znakiem rozpoznawczym garnków tej marki, pozwala na bardzo sprawne przygotowanie posiłków. Dzięki temu rozwiązaniu w jednym naczyniu można smażyć, dusić i gotować. Mając takich pomocników, szybko zapomnisz, że gotowanie wydawało się nudne i męczące.

Wybierając kolekcję PRO lub RED, możesz poczuć się jak profesjonalista. Zestawy garnków VALDINOX są bardziej odporne na uszkodzenia dzięki nowoczesnemu wykonaniu, a posiłki mogą być w nich przyrządzane z minimalnym użyciem tłuszczu, czyli smacznie i zdrowo.

Hello world SEO HTML
Wyłączny przedstawiciel w Polsce:

Altom sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno

Nasi partnerzy
chevron-down