Valdinox logo
wielozadaniowe naczynia kuchenne

NAJLEPSZY ZESTAW GARNKÓW VALDINOX

Urządzając kuchnię swoich marzeń, kierujemy się przede wszystkim funkcjonalnością. Wyposażenie kuchni ma ogromne znaczenie dla jakości przygotowanych posiłków oraz ich smaku i aromatu. Aby zadbać o to, by gotowanie było prawdziwą przyjemnością, niezbędny będzie profesjonalny komplet garnków, wyróżniający się wysoką jakością, solidnością wykonania i działania na wszystkich rodzajach kuchenek. Takie właśnie są zestawy garnków Valdinox. Oferujemy świetny wybór zestawów, spośród których łatwo wybierzesz ten idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Idealny zestaw garnków? Wybierz polską markę Valdinox!

Zestawy garnków Valdinox to komplety różnej wielkości naczyń kuchennych, które zachwycą funkcjonalnością, precyzją wykonania i interesującym designem. Ich wygląd pozwoli Ci dopasować je do wymarzonego wystroju kuchni! Świetna jakość wykonania i solidne niepoprzywierane powłoki znajdujące się na każdym garnku gwarantuje efektywniejsze gotowanie i smaczniejsze posiłki! Zaprojektowaliśmy kilka autorskich linii, w których możesz znaleźć zestaw garnków w kolorze czerni, brązu, a nawet bieli! Dzięki różnorodności, jaką oferują komplety garnków Valdinox, z łatwością znajdziesz coś dla siebie.

 

Dla tych, którzy dopiero próbują swoich sił w kuchni odpowiednim wyborem będzie kolekcja Volcano. Ich wysoka wytrzymałość jest efektem nowoczesnego wykonania – aluminium odpowiedniej grubości zapewnia lekkość i trwałość naczynia. Łatwość w przewodzeniu ciepła sprawia, że garnki i patelnie z tego zestawu rozgrzewają się szybko i równomiernie, czego skutkiem jest oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki nowoczesnej technologii wykonania i nieprzywieralej powłoce możesz najpierw podsmażyć składniki, a następnie dusić je do miękkości. Zestaw garnków Valdinox Volcano sprawdzi się także do przygotowywania dań jednogarnkowych.

Dla prawdziwych pasjonatów gotowania proponujemy wysokiej jakości zestaw garnków Aurum. Garnki Valdinox Aurum to maksymalna wydajność i precyzja wykonania. Komplet garnków Valdinox wyróżnia się nie tylko doskonałym przewodzeniem ciepła, ale także wysokiej jakości technologią non-stick. Dzięki takiemu rozwiązaniu przygotowanie potraw nie wymaga nadmiernych ilości tłuszczu, a dania nie przywierają do dna patelni czy garnka.

 

Wybierając kolekcję Expert, możesz poczuć się jak profesjonalista. Wyróżnia je przykuwający uwagę wygląd, koło którego nie można przejść obojętnie. Zestawy garnków Valdinox są bardziej odporne na uszkodzenia dzięki nowoczesnemu wykonaniu, a posiłki mogą być w nich przyrządzane z minimalnym użyciem tłuszczu, czyli smacznie i zdrowo!

 

Garnki Valdinox zachwycają swoją formą i wyglądem, ale ich głównym celem jest wytrzymałość, dzięki której będą Ci służyły przez długie lata. Oryginalny design i efektowne wykończenia nadają nieszablonowy rys każdej kuchni, a prawdziwą satysfakcję z gotowania zapewni garnek, któremu możesz zaufać. Nieprzywieralna powłoka, która stała się znakiem rozpoznawczym garnków tej marki, pozwala na bardzo sprawne przygotowanie posiłków. Dzięki temu rozwiązaniu w jednym naczyniu można smażyć, dusić i gotować. Mając takich pomocników, szybko zapomnisz, że gotowanie wydawało się nudne i męczące. Komplety garnków Valdinox są wyposażone w termiczne, wielowarstwowe dna non-stick, które równomiernie rozprowadzają ciepło i nie wymagają szorowania, dzięki nieprzywierającej powłoce. Garnki Valdinox można używać na wszystkich źródłach ogrzewania: palnikach indukcyjnych, halogenowych, ceramicznych, kuchenkach elektrycznych oraz gazowych.

Hello world SEO HTML
Wyłączny przedstawiciel w Polsce:

Altom sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno

Partnerzy
chevron-down