Valdinox logo
wielozadaniowe naczynia kuchenne

NAJLEPSZY ZESTAW GARNKÓW VALDINOX

Garnki VALDINOX to uniwersalne naczynia, które zachwycą funkcjonalnością i designem. Ich wygląd pozwoli Ci dopasować je do wymarzonego wystroju kuchni, a świetna jakość wykonania gwarantuje smaczne posiłki przez wiele lat. Dzięki różnorodności, jaką oferują oferują komplety garnków VALDINOX, z łatwością znajdziesz coś dla siebie.

Dla tych, którzy dopiero próbują swoich sił w kuchni i tych, którzy radzą sobie doskonale, odpowiednim wyborem będzie Kolekcja Fiord Ich wysoka wytrzymałość jest efektem nowoczesnego wykonania – aluminium odpowiedniej grubości zapewnia lekkość i trwałość naczynia. Łatwość w przewodzeniu ciepła sprawia, że garnki i patelnie z tego zestawu rozgrzewają się szybko i równomiernie, czego skutkiem jest oszczędność czasu i pieniędzy.

 Komplety garnków VALDINOX tak samo dobrze sprawdzą się na każdego rodzaju kuchenkach, również indukcyjnych. Maksymalną wydajność zapewniają także garnki i patelnie z kolekcji Aurum. Komplet garnków wyróżnia się nie tylko doskonałym przewodzeniem ciepła, ale także wysokiej jakości technologią non-stick. Dzięki takiemu rozwiązaniu przygotowanie potraw nie wymaga nadmiernych ilości tłuszczu, a dania nie przywierają do dna patelni czy garnka.

Nowoczesne komplety garnków VALDINOX

Kolekcje naczyń VALDINOX zachwycają swoją formą i wyglądem, ale ich głównym celem jest wytrzymałość oraz sprawdzanie się w każdej sytuacji. Oryginalny design i efektowne wykończenia nadają nieszablonowy rys każdej kuchni, a prawdziwą satysfakcję z gotowania zapewni garnek, któremu możesz zaufać. Nieprzywieralna powłoka, która stała się znakiem rozpoznawczym garnków tej marki, pozwala na bardzo sprawne przygotowanie posiłków. Dzięki temu rozwiązaniu w jednym naczyniu można smażyć, dusić i gotować. Mając takich pomocników, szybko zapomnisz, że gotowanie wydawało się nudne i męczące.

Wybierając kolekcję Skandic lub Expert, możesz poczuć się jak profesjonalista. Zestawy garnków VALDINOX są bardziej odporne na uszkodzenia dzięki nowoczesnemu wykonaniu, a posiłki mogą być w nich przyrządzane z minimalnym użyciem tłuszczu, czyli smacznie i zdrowo.

Hello world SEO HTML
Wyłączny przedstawiciel w Polsce:

Altom sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno

Partnerzy
chevron-down