Valdinox logo
Praski do czosnku

Wyciskacz do czosnku Valdinox

Praska do czosnku to przedmiot znajdujący się prawdopodobnie w każdym domu. Trudno się dziwić - czosnek jako warzywo jest bowiem znane i stosowane przez człowieka już od starożytności! Co jest tak niezwykłego w tym niepozornym warzywie? Czosnek posiada naturalne właściwości antyoksydacyjne. Wpływa pozytywnie na układ oddechowy czy trawienny. Nazywany jest nawet naturalnym antybiotykiem - dzięki właściwościom zwiększającym naszą odporność.

Jaki zatem wyciskacz do czosnku wybrać? Aby móc korzystać z jego niesamowitych właściwości. Najważniejsze, aby praska była poręczna i solidna. Wyprodukowana z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu będzie służył przez długie lata - takie właśnie są akcesoria marki Valdinox.

Praska do czosnku VALDINOX - dla miłośników kuchni i zdrowia!

Zbawienne właściwości lecznice to bynajmniej nie jedyne zalety regularnego jedzenia czosnku. Jego niesamowitą "moc" związana jest bowiem z potrawami kuchennymi. Czosnek jest doskonałym dodatkiem między innymi do mięs czy sosów. Ząbki czosnku uwalniają aromat nieskończonej ilości potraw, będąc jednym z kluczowych przypraw w niemal każdej kuchni świata. Sam czosnek marynowany, może być również doskonałym składnikiem na przykład wielu sałatek.

1

Antypoślizgowe rączki

 Rękojeść pokryta gumowymi elementami, zapewniaja pewny chwyt wyciskarki

2

Zewnętrzne wypustki wyciskacza 

Specjalne wypustki wyciskacza, ułatwiają opróżnienie komory z resztek czosnku

3

Wysoka trwałość

Wyciskacz wykonany z wysokiej trwałego i odpornego na uszkodzenia stopu cynku

4

Możliwość mycia w zmywarce

Zastosowane materiały, pozwalają myć produkt w zmywarce

Hello world SEO HTML
Wyłączny przedstawiciel w Polsce:

Altom sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno

Partnerzy
chevron-down