Valdinox logo

Validnox - tłuczek do mięsa

Tłuczek do mięsa Valdinox

Metalowy tłuczek do mięsa jest niezbędnym elementem wyposażenia kuchni niemal każdego domu. Co w nim takiego niezwykłego, że żaden amator mięsnych potraw nie pozwala mu zakurzyć się na końcu szuflady? Wygodne i uniwersalne narzędzie kuchenne sprawi, że szybko i łatwo rozbijesz każde, nawet twarde mięso. Świetnie radzi sobie z każdym gatunkiem mięs, szczególnie przydatny do wołowiny, cielęciny czy wieprzowiny. Rozbicie mięsa uwydatnia jego wyjątkowy smak i aromat, a powstałe wypustki w mięsie pozwalają na umieszczenie w nich przypraw i ziół.

 

Tłuczek do mięsa VALDINOX dla miłośników kotletów

Tłuczek do mięsa VALDINOX został wykonany z materiałów najwyższej jakości i z pewnością sprawdzi się w powierzonych mu zadaniach. Sprawdzi się idealnie do przygotowywania filetów z kurczaka czy schabowych, a także twardszych mięsiw. Głowica tłuczka jest cięższa od rączki, aby ubijanie mięsa nie wymagało użycia dużej siły. Głowica wyposażona została w specjalne wypustki, które wbijają się w strukturę mięsa powodując jego rozcinanie. Pozwala na rozcinanie włókien z minimalną utratą soków naturalnych mięsa.

Trwałość materiału to inwestycja na wiele lat dzięki odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz pęknięcia. Jego niewątpliwym atutem jest staranne wykończenie rękojeści – wyposażona w antypoślizgowe przestrzenie, pewnie leży w dłoni. Po każdym użyciu należy go umyć i wysuszyć w celu ochrony przed korozją.

 

 

Podobnie jak inne akcesoria kuchenne marki VALDINOX, tłuczek do mięsa jest niezastąpioną pomocą i sprzętem doskonałej jakości. Klasyczne metalowe akcesoria kuchenne, w tym tłuczki, przyjmują niebanalne formy i są nie tylko praktycznymi przedmiotami codziennego użytku chowanymi głęboko w szufladach, ale dzięki swojemu nowoczesnemu designowi wpasowują się w wiele aranżacji kuchennych. Na funkcjonalność tłuczka wpływa jego dwustronne zakończenie, a karbowana powierzchnia ułatwi dokładniejsze rozbicie mięsa, które nie będzie twardnieć podczas smażenia. Odpowiednio wyprofilowana rączka długości 23 cm wygodnie i pewnie układa się w dłoni, zapewniając wysoki komfort, a odpowiednio wyważony tłuczek nie będzie sprawiał problemów podczas pracy zarówno mężczyznom jak i kobietom. Dzięki swej praktyczności i eleganckiemu wykonaniu szybko wzbudzi Twoje zaufanie i stanie się niezastąpionym kuchennym pomocnikiem podczas codziennego przygotowywania posiłków.

Hello world SEO HTML
Wyłączny przedstawiciel w Polsce:

Altom sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno

Partnerzy
chevron-down