Valdinox logo

VALDINOX w telewizji i na TikToku!

Ostatnia kampania medialna VALDINOX postawiła wysoko poprzeczkę, ale nie obawiamy się nowych wyzwań, o czym przekonacie się już niedługo. Tej wiosny nasze sprzęty będą tam, gdzie bywacie najchętniej – w Internecie, telewizji i innych mediach. Poznasz je lepiej dzięki obecności w różnych, nowoczesnych kanałach – między innymi na Tik Toku!

Poznaj lepiej garnki VALDINOX w kampanii reklamowej

Najlepsze garnki na indukcje powstają przy użyciu nowoczesnych technologii – dokładnie tą samą zasadą kierowaliśmy się planując nową odsłonę kampanii medialnej VALDINOX. Kampania reklamowa VALDINOX to nowoczesne działania, wykorzystujące różne kanały komunikacji – nie ograniczamy się do tradycyjnych mediów, ale jesteśmy tam, gdzie powstają wspaniałe dania: w telewizji, na TikToku oraz YouTube. Gdzie zobaczysz nas tej wiosny?

VALDINOX patelnia

Patelnia z kolekcji Expert VALDINOX

 

Kampania reklamowa w telewizji

Celem kampanii jest zwiększenie rozpoznawalności marki VALDINOX dzięki działaniom w TV i obecności online za pośrednictwem nowoczesnych formatów reklamowych. Szczególnie ważnym wydarzeniem jest dla nas po raz kolejny obecność w popularnych stacjach TV. Od marca 2022 rozpocznie się emisja nowych odcinków serialu „BrzydUla”, który od pierwszego sezonu cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Dzięki obecności w TV możemy być tam, gdzie najchętniej bywają nasi widzowie, dlatego zostaliśmy sponsorem marcowych odcinków. Łącznie ponad 100 emisji w miesiącu rozpoznawalnego i lubianego serialu telewizyjnego!

W tym samym czasie marka VALDINOX będzie pojawiać się w popularnych programach Polsatu i TVN24. Dzięki szerokim zasięgom i obecności w różnorodnych programach kulinarnych będziecie mogli zobaczyć, jak komfortowe jest gotowanie i smażenie przy ich użyciu.

VALDINOX na TikToku!

Telewizja to nie wszystko, tym bardziej że wielu z Was nie śledzi kanałów TV. Z myślą o Was, po raz pierwszy będziemy obecni na TikToku, gdzie TipTop Chef zaprezentuje naczynia kuchenne VALDINOX na unikalnym tiktokowym kanale o tematyce kulinarnej. Krótkie filmiki z kuchennymi trikami, szybkimi daniami i smacznymi przekąskami, to doskonała okazja, aby zobaczyć nasze najlepsze garnki w akcji. Wszechstronni, doświadczeni kucharze wprowadzą Was w świat gotowania z zapałem i entuzjazmem. Dlatego nie mogło nas zabraknąć na TikToku!

Najlepsze garnki na indukcję

Garnek z kolekcji Rock

 

VALDINOX – będzie o nas głośno w Internecie!

TikTok to nie jedyna nowa przestrzeń, w jakiej znajdziecie treści związane z naszą marką. Garnki VALDINOX pojawią się również w dedykowanym artykule na portalu Onet Kobieta i Onet Dom. We wszystkich serwisach Onet będą pojawiać się banery reklamowe związane z marką VALDINOX.

Kolejnym świetnym miejscem o tematyce kulinarnej, w której znajdą się produkty naszej marki, są filmy kulinarne na youtubowym kanale Tomasza Strzelczyka – „Oddasz Fartucha”. Finalista IV edycji programu MasterChef prowadzi największy kanał związany z gotowaniem na polskim YouTube, dzięki czemu zobaczycie praktyczne zastosowanie naszych wielofunkcyjnych garnków. Tomasz Strzelczyk jest jednym z najpopularniejszych vlogerów i blogerów kulinarnych. Jego pomysł na gotowanie to pyszne dania przygotowywane w prosty sposób, dlatego przedstawione przez niego porady oraz przepisy uwielbiają zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Dania jednogarnkowe, łatwe obiady i pyszne wypieki w naczyniach VALDINOX pojawią się już wkrótce na jego kanale w serwisie YouTube.

Najlepsze garnki

Brytfanna z pokrywą VALDINOX Aurum

 

Cieszymy się, że garnki VALDINOX stają się coraz lepiej rozpoznawalne oraz pojawiają się zarówno w telewizji, jak i na popularnych kanałach TikTok i YouTube. Produkując nasze najlepsze garnki, nie boimy się wykorzystywania najnowszych technologii oraz nowoczesnych rozwiązań. Tak samo, bez kompromisów, tworzymy naszą kampanię reklamową. Jesteśmy tam, gdzie czujecie się najlepiej i spędzacie czas dla przyjemności – dokładnie tak samo, jak działają nasze naczynia w Waszej kuchni.

Poznaj lepiej naczynia VALDINOX:

 

Hello world SEO HTML
Wyłączny przedstawiciel:

Altom sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno

Nagrody
Dobra firma ValdinoxDobra firma Valdinox
Partnerzy
chevron-down