Valdinox logo

VALDINOX Volcano – naczynia do Twojej kuchni

Ogień, żywioł, pasja… Wulkany, mimo swojej surowości, intrygują wyglądem i zaskakują niezwykłą siłą – dokładnie tak jak nowa kolekcja garnków VALDINOX. Połączenie efektu wizualnego oraz wytrzymałości inspirowało twórców do stworzenia serii Volcano. Poznaj lepiej nową kolekcję naczyń dla prawdziwych miłośników gotowania.

Dlaczego warto wybrać naczynia VALDINOX?

Garnki VALDINOX tworzone są dla nowoczesnych pasjonatów kuchennych przygód. Marka stawia na połączenie innowacyjności w designie oraz metodach produkcji z tradycyjnymi funkcjonalnymi rozwiązaniami. Dzięki temu gotowanie jest prawdziwą przyjemnością, zarówno dla amatorów, jak i doświadczonych mistrzów tej sztuki. Dowiedz się więcej o tym, jak powstają nasze garnki i patelnie.

VALDINOX patelnie i garnki wykonane są z nowoczesnego aluminium. Zastosowanie tego materiału pozwala na stworzenie niezwykle wytrzymałego oraz lekkiego sprzętu. Co równie ważne, garnki aluminiowe świetnie przewodzą ciepło na całej powierzchni naczynia, dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze.

Patelnie z kolekcji VALDINOX Volcano

Nowa kolekcja naczyń kuchennych Volcano posiada to, co najlepsze w garnkach naszej marki – nowoczesne technologie produkcji, świetną funkcjonalność w kuchni, najwyższą jakość i charakterystyczny design, dopełniający aranżację wnętrza. To zestaw garnków, który sprawdzi się w wielu sytuacjach i można na nim polegać przez długi czas

Co wyróżnia garnki VALDINOX Volcano?

Kolekcja VALDINOX Volcano powstała z myślą o kulinarnych pasjonatach, którzy są w swoim żywiole, przygotowując nowe potrawy. Intrygujący design łatwo przyciąga uwagę i już na pierwszy rzut oka wyróżnia kolekcję. Ciekawe połączenie czerni naczyń i czerwonych detali kojarzy się z ognistą lawą wybuchającego wulkanu. Choć robi wrażenie od pierwszego wejrzenia, to nie jedyne, czym może Cię zaskoczyć.

Zaznaczone czerwonym kolorem uchwyty sprawiają, że garnek z pokrywką jest jeszcze wygodniejszy w użyciu. Zastosowany w nich silikon nie nagrzewa się, dzięki czemu z łatwością przeniesiesz gotowe danie. Uchwyty wyposażone są również w odpowiednie otwory, aby komfortowo odłożyć łopatkę do mieszania. Płaski kształt pokrywek ułatwia przechowywanie garnków zarówno w szafkach, jak i w lodówce.

Naczynia inspirowane połączeniem ognia oraz siły wulkanów są niesamowicie trwałe. Dzięki zastosowaniu dna indukcyjnego, garnki i patelnie z tej kolekcji są jeszcze odporniejsze na efekty oddziaływania wysokich temperatur. Wzmocnienie dna sprawia, że naczynia nie są tak narażone na odkształcenia i możesz długo cieszyć się ulubionymi garnkami. Garnki VALDINOX mogą być używane na wszystkich rodzajach kuchenek, także na indukcji.

Efektowna powłoka zewnętrzna charakteryzuje się głęboką czernią i strukturalną powierzchnią. To nie tylko świetne wrażenie estetyczne, ale przede wszystkim wzmocniona powierzchnia, dzięki której naczynie jest trwałe. Chropowata powłoka o wyglądzie kamienia jest również odporna na zarysowania i łatwo utrzymasz ją w czystości.

Pierwsza wrażenie ma ogromne znaczenia, ale niemniej istotne jest przecież to, co w środku. Głęboka patelnia i inne naczynia z kolekcji Volcano skrywają w sobie innowacyjne rozwiązanie – wewnętrzną powłokę Ultra Stone. Zapewnia ona nawet 50 % większą odporność na ścieranie. Jakość to jedna z najważniejszych cech wyróżniająca garnki VALDINOX na rynku naczyń kuchennych. Kolekcja Volcano łączy w sobie siłę najlepszych materiałów, niezwykle wytrzymałych, podobnie jak inspirujące zjawisko wybuchu wulkanu. Garnki i patelnie wzmocnione są warstwą Non-Stick, która zmniejsza ryzyko przywierania potraw. To rozwiązanie ułatwia czyszczenie powierzchni, a także zapewnia wyjątkowy smak przygotowywanych dań, umożliwiając smażenie na minimalnej ilości tłuszczu.

Głęboka patelnia z kolekcji Volcano

Rondel z pokrywką z kolekcji Volcano z wielowarstwową powłoką nieprzywierającą pozwoli Ci stworzyć wspaniałe dania jednogarnkowe. Nagrzewa się niezwykle szybko dzięki dobremu przewodzeniu ciepła i pozwala na uzyskanie idealnie soczystych sosów czy potrawek przy niewielkim użyciu tłuszczu. Dzięki nowoczesnym technologiom możesz gotować zdrowiej, a świetna jakość naczyń VALDINOX pozwoli Ci się cieszyć nimi przez długie lata.

Hello world SEO HTML
Wyłączny przedstawiciel:

Altom sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno

Nagrody
Dobra firma ValdinoxDobra firma Valdinox
Partnerzy
chevron-down