Valdinox logo
valdinox strong
flagowa kolekcja valdinox

VALDINOX STRONG

Strong to nowoczesna kolekcja naczyń kuchennych o wysokiej wytrzymałości i eleganckim wyglądzie, które pozwolą każdemu osiągnąć doskonałe rezultaty kulinarne. Naczynia mogą być używane na każdym rodzaju kuchenek. Siła kolekcji VALDINOX Strong tkwi w specjalnej technologii wykonania - die-cast. Jest to technika odlewu ciśnieniowego, podczas której do specjalnej formy pod wpływem kilku atmosfer wtryskiwany jest płynny metal. Technologia ta gwarantuje wyjątkową wytrzymałość i solidność naczyń. Garnki oraz patelnie wyposażono w wysokiej jakości, szwajcarską powłokę non-stick marki Ilag, która gwarantuje łatwe, zdrowe gotowanie i smażenie na niewielkiej ilości tłuszczu. Powłoka jest również odporna na zarysowania, dzięki mikrocząsteczkom metalu a jej gładka powierzchnia, ułatwia codzienne utrzymanie naczyń w czystości.

Grube, solidne ścianki i spód indukcyjny zapewniają równomierną dystrybucję ciepła. Dzięki nim naczynia Strong są energooszczędne i bardziej wydajne podczas gotowania – dłużej oddają ciepło od standardowych garnków. Naczynia są wysoce odporne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, co w połączeniu z nowoczesnym, eleganckim designem tworzy kolekcję idealną do każdej kuchni.

Rodzaje obsługiwanych kuchenek

Poznaj zestaw VALDINOX STRONG

SPEKTAKULARNA SIŁA VALDINOX

Strong to nowoczesna kolekcja naczyń kuchennych o wysokiej wytrzymałości i eleganckim wyglądzie, które pozwolą każdemu osiągnąć doskonałe rezultaty kulinarne. Naczynia mogę być używane na każdym rodzaju kuchenek. Siła kolekcji VALDINOX Strong tkwi w szczególe wykonania jednolitego elementu naczynia, odpornego na zarysowania, z nieprzywierającą, wielowarstwową powłoką Ilag Non stick.

Gruby spód indukcyjny zapewnia równomierną dystrybucję ciepła. Dzięki temu wielofunkcyjne naczynia są energooszczędne i bardziej wydajne podczas gotowania. Specjalna kilku warstwowa struktura powłoki zawiera cząsteczki ferromagnetyczne stali, które powodują, że nagrzewa się ona bardzo szybko. Dodatkowo są wysoce odporne na zarysowania i zniszczenia, co w połączeniu z nowoczesnym designem tworzy kolekcję idealną do każdej kuchni.

DBAŁOŚĆ O KAŻDY DETAL

Designerzy zadbali o każdy szczegół tego projektu. Eleganckie uchwyty, wykończone przyjemną w dotyku powłoką soft touch, są starannie wyprofilowane i bardzo wygodne. Spektakularne, srebrne detale na rękojeściach (wstawki z tworzywa ABS galwanizowane na srebrno) są jednocześnie nowoczesne i pełne elegancji. Przywołują skojarzenia ze stylistyką znaną z kokpitów najlepszych marek samochodów.

Zewnętrzna, żaroodporna powłoka dopasowana została kolorystycznie do wnętrza naczynia. Przezroczysta pokrywa garnków i rondli dodatkowo posiada metalowe wykończenie. Świetnie sprawdzi się w każdej nowoczesnej kuchni, współtworząc charakter wnętrza.

1

Odpowiednie na wszystkie rodzaje kuchenek

Naczynia mogą być stosowane na wszystkich rodzajach kuchenek.

2

Grube, odlewane, wielowarstwowe dno

Grube, odlewane, wielowarstwowe dno indukcyjne gwarantuje szybkie i równomierne rozprowadzenie ciepła oraz jest odporne na deformacje.

3

Nieprzywieralna powłoka Ilag

Kilkuwarstwowa powłoka wewnętrzna, uznanej na świecie, szwajcarskiej marki Ilag zapewnia nieprzywieranie potraw do powierzchni patelni i zmniejsza ryzyko przypalania.

4

Designerskie wykończenie

Spektakularne, srebrne detale na rękojeściach są jednocześnie nowoczesne i pełne elegancji

VALDINOX STRONG z bliska

valdinox strong
Hello world SEO HTML
Wyłączny przedstawiciel:

Altom sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno

Nagrody
Dobra firma ValdinoxDobra firma Valdinox
Partnerzy
chevron-down