Valdinox logo
valdinox strong
flagowa kolekcja valdinox

VALDINOX STRONG

Strong to nowoczesna kolekcja naczyń kuchennych o wysokiej wytrzymałości i eleganckim wyglądzie, które pozwolą każdemu osiągnąć doskonałe rezultaty kulinarne. Naczynia mogą być używane na każdym rodzaju kuchenek. Siła kolekcji VALDINOX Strong tkwi w specjalnej technologii wykonania - die-cast. Jest to technika odlewu ciśnieniowego, podczas której do specjalnej formy pod wpływem kilku atmosfer wtryskiwany jest płynny metal. Technologia ta gwarantuje wyjątkową wytrzymałość i solidność naczyń. Garnki oraz patelnie wyposażono w wysokiej jakości, szwajcarską powłokę non-stick marki Ilag, która gwarantuje łatwe, zdrowe gotowanie i smażenie na niewielkiej ilości tłuszczu. Powłoka jest również odporna na zarysowania, dzięki mikrocząsteczkom metalu a jej gładka powierzchnia, ułatwia codzienne utrzymanie naczyń w czystości.

Grube, solidne ścianki i spód indukcyjny zapewniają równomierną dystrybucję ciepła. Dzięki nim naczynia Strong są energooszczędne i bardziej wydajne podczas gotowania – dłużej oddają ciepło od standardowych garnków. Naczynia są wysoce odporne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, co w połączeniu z nowoczesnym, eleganckim designem tworzy kolekcję idealną do każdej kuchni.

Rodzaje obsługiwanych kuchenek

Poznaj zestaw VALDINOX STRONG

SPEKTAKULARNA SIŁA VALDINOX

Gruby spód indukcyjny zapewnia równomierną dystrybucję ciepła. Dzięki temu wielofunkcyjne naczynia są energooszczędne i bardziej wydajne podczas gotowania. Specjalna kilku warstwowa struktura powłoki zawiera cząsteczki ferromagnetyczne stali, które powodują, że nagrzewa się ona bardzo szybko. Dodatkowo są wysoce odporne na zarysowania i zniszczenia, co w połączeniu z nowoczesnym designem tworzy kolekcję idealną do każdej kuchni.

DBAŁOŚĆ O KAŻDY DETAL

Designerzy zadbali o każdy szczegół tego projektu. Eleganckie uchwyty, wykończone przyjemną w dotyku powłoką soft touch, są starannie wyprofilowane i bardzo wygodne. Spektakularne, srebrne detale na rękojeściach (wstawki z tworzywa ABS galwanizowane na srebrno) są jednocześnie nowoczesne i pełne elegancji. Przywołują skojarzenia ze stylistyką znaną z kokpitów najlepszych marek samochodów.

Zewnętrzna, żaroodporna powłoka dopasowana została kolorystycznie do wnętrza naczynia. Przezroczysta pokrywa garnków i rondli dodatkowo posiada metalowe wykończenie. Świetnie sprawdzi się w każdej nowoczesnej kuchni, współtworząc charakter wnętrza.

1

Odpowiednie na wszystkie rodzaje kuchenek

Naczynia mogą być stosowane na wszystkich rodzajach kuchenek.

2

Grube, odlewane, wielowarstwowe dno

Grube, odlewane, wielowarstwowe dno indukcyjne gwarantuje szybkie i równomierne rozprowadzenie ciepła oraz jest odporne na deformacje.

3

Nieprzywieralna powłoka Ilag

Kilkuwarstwowa powłoka wewnętrzna, uznanej na świecie, szwajcarskiej marki Ilag zapewnia nieprzywieranie potraw do powierzchni patelni i zmniejsza ryzyko przypalania.

4

Designerskie wykończenie

Spektakularne, srebrne detale na rękojeściach są jednocześnie nowoczesne i pełne elegancji

VALDINOX STRONG z bliska

valdinox strong
Hello world SEO HTML
Wyłączny przedstawiciel:

Altom sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno

Nagrody
Dobra firma ValdinoxDobra firma Valdinox
Partnerzy
chevron-down