Valdinox logo
NAJNOWSZY TREND 2022

VALDINOX SABIO

Nadszedł czas na wymianę garnków w Twojej kuchni ? Kolekcja VALDINOX Sabio w wyjątkowym odcieniu szałwiowej zieleni został zaprojektowany dla osób poszukujących oryginalnych naczyń, które będą nie tylko praktyczne, ale i piękne. Wnętrze naczyń zostało pokryte nieprzywieralną powłoką, która nie zawiera żadnych szkodliwych związków, więc nie reagują z żywnością.

Oryginalny kolor naczyń pięknie komponuje się z drewnianymi oraz białymi meblami kuchennymi. Elegancki odcień sprawia, że naczynia stają się wyjątkową ozdobą kuchni. Nic, tylko gotować każdego dnia! 

Rodzaje obsługiwanych kuchenek

Poznaj zestaw VALDINOX SABIO

Nowoczesny design

Wnętrza naczyń Sabio pokrywa solidna powłoka non-stick, inspirowana wyglądem i wytrzymałością kamienia. Zainteresowanie klientów tego typu powłokami kamiennymi utrzymuje się od kilku sezonów i nadal rośnie. W kolekcji Sabio szara tonacja wewnętrznej powłoki doskonale współgra z szałwiowym kolorem rączki oraz kolorem na zewnątrz naczynia. 

Zewnętrzna powłoka naczyń ma matową fakturę, przypominającą zamsz. Po umyciu nie wymaga polerowania na wysoki połysk, dzięki czemu jest wygodna w czyszczeniu. Po smażeniu wystarczy spłukać ją ciepłą wodą i wytrzeć do sucha miękkim ręcznikiem kuchennym.

Radość z gotowania

Wysokiej jakości powłoka nieprzywieralna skutecznie zapobiega przypalaniu potraw i przez to nie wymaga używania dużej ilości tłuszczu. Potrawy są zdrowsze i smaczniejsze, a do umycia patelni wystarczy strumień ciepłej wody i miękka szmatka.

 

Powłokę tą zastosowano nie tylko na patelniach, ale również w garnkach i rondlach. Takie rozwiązanie ułatwia przygotowywanie posiłków. Możemy najpierw podsmażyć, a potem dusić i gotować składniki potrawy w jednym naczyniu, zachowując walory smakowe oraz oszczędzając czas i koszty.

Naczynia Sabio są wykonane z aluminium, dzięki czemu świetnie przewodzą ciepło, a to podstawa energooszczędnego gotowania! 

1

Modny, matowy wygląd

Kolekcję Sabio wyróżnia matowa, zielona powłoka pokryta zewnętrzną część naczyń, która tworzy nowoczesny design

2

Uchwyty delikatne jak aksamit

Miłe w dotyku uchwyty pokryte powłoką soft-touch zwiększają komfort użytkowania

3

Powłoka non-stick

Wysokiej jakości powłoka nieprzywieralna przypominająca kamień jest trwała i odporna na zarysowania

4

Kolekcja 2022

Linia Sabio wpisuje się w najnowsze trendy aranżacji 2022.

VALDINOX SABIO z bliska

Uchwyty soft-touch
Hello world SEO HTML
Wyłączny przedstawiciel:

Altom sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno

Nagrody
Dobra firma ValdinoxDobra firma Valdinox
Partnerzy
chevron-down