Valdinox logo
NAJNOWSZY TREND 2022

VALDINOX SABIO

Nadszedł czas na wymianę garnków w Twojej kuchni ? Kolekcja VALDINOX Sabio w wyjątkowym odcieniu szałwiowej zieleni został zaprojektowany dla osób poszukujących oryginalnych naczyń, które będą nie tylko praktyczne, ale i piękne. Wnętrze naczyń zostało pokryte nieprzywieralną powłoką, która nie zawiera żadnych szkodliwych związków, więc nie reagują z żywnością.

Oryginalny kolor naczyń pięknie komponuje się z drewnianymi oraz białymi meblami kuchennymi. Elegancki odcień sprawia, że naczynia stają się wyjątkową ozdobą kuchni. Nic, tylko gotować każdego dnia! 

Rodzaje obsługiwanych kuchenek
Kolekcja VALDINOX SABIO dostępna jest wyłącznie w sieci LECLERC.  Termin promocji 10.03 – 30.04.2022

Poznaj zestaw VALDINOX SABIO

Nowoczesny design

Wnętrza naczyń Sabio pokrywa solidna powłoka non-stick, inspirowana wyglądem i wytrzymałością kamienia. Zainteresowanie klientów tego typu powłokami kamiennymi utrzymuje się od kilku sezonów i nadal rośnie. W kolekcji Sabio szara tonacja wewnętrznej powłoki doskonale współgra z szałwiowym kolorem rączki oraz kolorem na zewnątrz naczynia. 

Zewnętrzna powłoka naczyń ma matową fakturę, przypominającą zamsz. Po umyciu nie wymaga polerowania na wysoki połysk, dzięki czemu jest wygodna w czyszczeniu. Po smażeniu wystarczy spłukać ją ciepłą wodą i wytrzeć do sucha miękkim ręcznikiem kuchennym.

Radość z gotowania

Wysokiej jakości powłoka nieprzywieralna skutecznie zapobiega przypalaniu potraw i przez to nie wymaga używania dużej ilości tłuszczu. Potrawy są zdrowsze i smaczniejsze, a do umycia patelni wystarczy strumień ciepłej wody i miękka szmatka.

 

Powłokę tą zastosowano nie tylko na patelniach, ale również w garnkach i rondlach. Takie rozwiązanie ułatwia przygotowywanie posiłków. Możemy najpierw podsmażyć, a potem dusić i gotować składniki potrawy w jednym naczyniu, zachowując walory smakowe oraz oszczędzając czas i koszty.

Naczynia Sabio są wykonane z aluminium, dzięki czemu świetnie przewodzą ciepło, a to podstawa energooszczędnego gotowania! 

1

Modny, matowy wygląd

Kolekcję Sabio wyróżnia matowa, zielona powłoka pokryta zewnętrzną część naczyń, która tworzy nowoczesny design

2

Uchwyty delikatne jak aksamit

Miłe w dotyku uchwyty pokryte powłoką soft-touch zwiększają komfort użytkowania

3

Powłoka non-stick

Wysokiej jakości powłoka nieprzywieralna przypominająca kamień jest trwała i odporna na zarysowania

4

Kolekcja 2022

Linia Sabio wpisuje się w najnowsze trendy aranżacji 2022.

VALDINOX SABIO z bliska

Uchwyty soft-touch
Hello world SEO HTML
Wyłączny przedstawiciel:

Altom sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno

Nagrody
Dobra firma ValdinoxDobra firma Valdinox
Partnerzy
chevron-down