Valdinox logo
wytrzymałość i stylowy design

VALDINOX AURUM

Kolekcja VALDINOX AURUM powstała z myślą o tych wszystkich użytkownikach, którzy oprócz ergonomii i funkcjonalności, stawiają również na wygląd naczyń w swojej kuchni. Kolekcja garnków i patelni Aurum swoim wyglądem i kolorystyką nawiązuje do kuchni orientalnej, przywołującej na myśl aromatyczne potrawy. Połączenie kolorów brązowych z odcieniami złota, tworzy wyjątkowo zestawienie, a szerokie i mocne rękojeści zapewniają bezpieczeństwo podczas gotowania i tworzą razem z korpusem idealnie pasującą do siebie całość.

Dzięki technologii tzw. odkuwania (forged) garnki oraz patelnie z kolekcji AURUM są niezwykle wytrzymałe, a aluminiowy korpus gwarantuje doskonałe przewodzenie ciepła, maksymalną wydajność oraz niskie koszty eksploatacji

Rodzaje obsługiwanych kuchenek

Poznaj kolekcję VALDINOX AURUM

GOTOWANIE TO PRZYJEMNOŚĆ

Codzienne przygotowywanie potraw dla najbliższych wcale nie musi być nudne i męczące. Dzięki garnkom i patelniom z kolekcji AURUM możesz przyrządzać nawet najbardziej wyszukane potrawy, rodem z kuchni orientalnej.

Wyjątkowe właściwości naczyń zapewnią niepowtarzalny smak każdej z przygotowanych potraw. Naczynia VALDINOX AURUM dedykowane są wszystkim miłośnikom gotowania, którzy dążą do tego, aby stać się prawdziwymi mistrzami w kuchni.

MISTRZ W KUCHNI

VALDINOX to polska, nowoczesna marka naczyń kuchennych, dedykowana pasjonatom gotowania, którzy marzą, by stać się mistrzami w kuchni. Nad kolekcją naczyń kuchennych pracowali najlepsi projektanci, którym udało się zamknąć koncepcję estetyki kulinarnej w konkretnym kształcie.

W ten sposób powstały naczynia o pięknej formie i pełnej funkcjonalności. Masywne, efektowne formy garnków, rondli i patelni, pozbawione zbędnych ozdobników, budują wizerunek profesjonalnej kuchni i jednocześnie stanowią atrakcyjny element jej wystroju.

1

Doskonałe przewodnictwo cieplne

sprawia, że naczynia te szybko i równomiernie się nagrzewają oraz długo utrzymują ciepło, co gwarantuje maksymalną wydajność i niskie koszty eksploatacji.

2

Duże poręczne uchwyty

ułatwiają przenoszenie naczyń, a antypoślizgowa powłoka soft-touch zwiększa bezpieczeństwo ich użytkowania. 

3

Powłoka non-stick

wielowarstwowa i gładka powierzchnia wewnętrzna, umożliwia przygotowanie zdrowych posiłków z użyciem minimalnej ilością tłuszczu. 

4

Stylowy design

oryginalna kolorystyka w odcieniach ciepłego brązu i złota oraz satynowa powierzchnia korpusów, wyróżnia te naczynia spośród innych dostępnych na rynku.

 

VALDINOX AURUM z bliska

poręczne uchwyty
odpowietrznik do pary
powłoka non-stick
Hello world SEO HTML
Wyłączny przedstawiciel:

Altom sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno

Nagrody
Dobra firma ValdinoxDobra firma Valdinox
Partnerzy
chevron-down