Valdinox logo

TŁUCZEK DO MIĘSA VALDINOX

Trudno wyobrazić sobie przygotowanie tradycyjnego, polskiego schabowego bez wcześniejszego rozbicia mięsa. W tym celu najczęściej sięgamy po metalowy lub aluminiowy tłuczek do mięsa. Ten niepozorny przedmiot ułatwi Ci wiele kuchennych wyzwań i sprawi, że smak aromatycznego mięsa zachwyci każde podniebienie. Poznaj tłuczek do mięsa marki Valdinox, który wyróżnia się jakością zastosowanych materiałów i stylem wykończenia.

Tłuczek do mięsa VALDINOX dla miłośników kotletów

Tłuczek do mięsa VALDINOX został wykonany z materiałów najwyższej jakości i z pewnością sprawdzi się w powierzonych mu zadaniach. Sprawdzi się idealnie do przygotowywania filetów z kurczaka czy schabowych, a także twardszych mięsiw. Głowica tłuczka jest cięższa od rączki, aby ubijanie mięsa nie wymagało użycia dużej siły. Głowica wyposażona została w specjalne wypustki, które wbijają się w strukturę mięsa powodując jego rozcinanie. Pozwala na rozcinanie włókien z minimalną utratą soków naturalnych mięsa.

Trwałość materiału to inwestycja na wiele lat dzięki odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz pęknięcia. Jego niewątpliwym atutem jest staranne wykończenie rękojeści – wyposażona w antypoślizgowe przestrzenie, pewnie leży w dłoni. Po każdym użyciu należy go umyć i wysuszyć w celu ochrony przed korozją.

Podobnie jak inne akcesoria kuchenne marki VALDINOX, tłuczek do mięsa jest niezastąpioną pomocą i sprzętem doskonałej jakości. Klasyczne metalowe akcesoria kuchenne, w tym tłuczki, przyjmują niebanalne formy i są nie tylko praktycznymi przedmiotami codziennego użytku chowanymi głęboko w szufladach, ale dzięki swojemu nowoczesnemu designowi wpasowują się w wiele aranżacji kuchennych. Na funkcjonalność tłuczka wpływa jego dwustronne zakończenie, a karbowana powierzchnia ułatwi dokładniejsze rozbicie mięsa, które nie będzie twardnieć podczas smażenia. Odpowiednio wyprofilowana rączka długości 23 cm wygodnie i pewnie układa się w dłoni, zapewniając wysoki komfort, a odpowiednio wyważony tłuczek nie będzie sprawiał problemów podczas pracy zarówno mężczyznom jak i kobietom. Dzięki swej praktyczności i eleganckiemu wykonaniu szybko wzbudzi Twoje zaufanie i stanie się niezastąpionym kuchennym pomocnikiem podczas codziennego przygotowywania posiłków.

Hello world SEO HTML
Wyłączny przedstawiciel w Polsce:

Altom sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno

Partnerzy
chevron-down