Valdinox logo

VALDINOX
DLA BIZNESU!

Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą produktów marki VALDINOX, bez względu na to czy prowadzisz sieć sklepów, sklep stacjonarny czy internetowy – odezwij się do nas, prowadzimy również sprzedaż hurtową. Marka VALDINOX to produkty wysokiej jakości stworzone dla ludzi czerpiących przyjemność z gotowania.

W szerokiej ofercie marki można znaleźć: garnki, patelnie, rondle, brytfanny jak również akcesoria kuchenne, które na pewno wzbogacą kategorię kuchnia w każdym sklepie. Marka cały czas się rozwija i co roku wprowadza na rynek nowe produkty oraz kolekcje.

Skontaktuj się z nami

  SPRZEDAŻ HURTOWA

  Produkty marki VALDINOX, powstały z myślą o osobach czerpiących przyjemność z codziennego gotowania. Wysokiej jakości produkty aluminiowe, wykonywane są z trwałych stopów stali i aluminium, zapewniając im wyjątkową solidność i funkcjonalność.

  W ofercie znaleźć można różnych rozmiarów patelnie, garnki, rondle, brytfanny i inne niezbędne w kuchni naczynia oraz narzędzia. Wszystkie naczynia VALDINOX pokryte zostały bardzo dobrej jakości powłokami nieprzywieralnymi (non-stick) Illag oraz Dyflon, o wysokim wskaźniku nieprzywieralności. Przez co można na nich smażyć na niewielkiej ilości tłuszczu nie obawiając się przypalenia.

  Produkty marki VALDINOX to kompleksowa oferta wyposażenia swojego sklepu oferującego naczynia kuchenne. Jako producent, oferujemy sprzedaż hurtową naszych produktów bez względu na to czy prowadzisz sklep stacjonarny czy internetowy. Szeroki wybór wielkości i głębokości naczyń oraz ich różnorodność, sprawia, że oferta marki VALDINOX będzie atrakcyjnym uzupełnieniem Państwa oferty. W ramach współpracy oferujemy również wsparcie promocyjne, logistyczne i wizerunkowe, bezpośrednio w punkcie sprzedaży.

   

  Zapraszamy do współpracy.

  Hello world SEO HTML
  Wyłączny przedstawiciel:

  Altom sp. z o.o. Sp.k.
  Ul. Roosevelta 116a
  62-200 Gniezno

  Nagrody
  Dobra firma ValdinoxDobra firma Valdinox
  Partnerzy
  chevron-down