Valdinox logo
naczynie do zadań specjalnych

RONDEL VADINOX

Wspaniałe zapachy wydostające się z kuchni i najsmaczniejsze potrawy wymagają nie tylko zaangażowania odpowiedniej osoby mieszającej składniki, ale również doskonałego naczynia. Właśnie dlatego na wyposażeniu każdej kuchni powinien być solidny rondel, w którym wygodnie przygotujesz soczysty schab i pyszną karkówkę. Jego atrybutem jest zazwyczaj uchwyt, który ułatwia przygotowanie potraw wymagających częstego mieszania. Rondel sprawdzi się również jako garnek do odgrzewania niewielkich porcji, na przykład z poprzedniego dnia. Z łatwością podgrzejesz porcję zupy dla jednej osoby czy przygotujesz budyń – mieszanie nie będzie trudne, więc nic nie przypali się na dnie.

Rondel Valdinox do zadań specjalnych

Idealnym dopełnieniem każdej kuchni jest rondel VALDINOX 16 cm z kolekcji VALDINOX Volcano. Wykonany nowoczesną metodą odkuwania korpus jest mocny i trwały. Zachwyci zarówno efektem wizualnym, jak i bezpieczeństwem użytkowania. Pojedyncza, wygodna rączka jest dopasowana do kształtu dłoni, dzięki czemu z łatwością chwycisz rondel. Umożliwia ona wygodne przemieszczanie się z wypełnionym naczyniem.

Zastosowana w rondlu powłoka Ultra Stone o efekcie kamienia posiada właściwości nieprzywieralne - jej odporność na ścieranie jest o 50% większą niż standardowe powłoki. Rondla możesz używać na różnych typach kuchenek: gazowych, elektrycznych i indukcyjnych. Niewątpliwie jednak ogromną zaletą jego rozmiaru i kształtu jest fakt, że rondel VALDINOX perfekcyjnie sprawdzi się w stabilnym przelewaniu zawartości garnka, kiedy nieustannie potrzebujemy drugiej ręki – na przykład podczas dekorowania ciasta rozpuszczoną czekoladą.

Rondel VALDINOX 28 cm to naczynie, które odpowie wszystkim wymaganiom. Podobnie jak pozostałe elementy kolekcji Valdinox Expert jest skonstruowany i wykonany z najwyższej jakości surowców, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo. Decydując się na rondel VALDINOX, rozpoczynasz przygodę na długie lata. Nowoczesne wykonanie sprawi, że potrawy się nie przypalają, a Ty z łatwością doczyścisz garnek po skończonym posiłku. Rondel VALDINOX 28 cm ma grube ścianki i dno, dzięki czemu jest odporny na deformacje, ale też pozwala na równomierne rozprowadzanie ciepła. Możesz go używać nie tylko na kuchence, ale też w piekarniku. Dzięki temu gotujesz oszczędniej, a przygotowana potrawa dłużej zachowuje temperaturę i szybko możesz nałożyć dokładkę ulubionego dania.

W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości rondle ze stali nierdzewnej, a także trwałe, nieprzywierające patelnie Valdinox.

Hello world SEO HTML
Wyłączny przedstawiciel w Polsce:

Altom sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno

Partnerzy
chevron-down