Valdinox logo

Przygotuj się na zimowy sezon z VALDINOX - ruszają Targi Online branży AGD

Nadchodząca jesień kojarzy Ci się tylko z chłodem i szarością? Na szczęście zbliżające się targi Altom, które zapewnią mnóstwo emocji oraz fantastycznych kuchennych inspiracji. To świetna okazja, aby lepiej poznać markę VALDINOX i nawiązać owocną współpracę.

Targi branżowe - dlaczego warto skorzystać?

Wielkimi krokami zbliża się V. edycja Internetowych Targów Branży AGD. Uczestniczący w nich Klienci i Partnerzy B2B powinni przygotować się na intensywne dwa tygodnie spotkań, które ponownie odbędą się w systemie zdalnym, za pośrednictwem platformy internetowej. Pomiędzy 18 a 31 października br. uczestnicy targów będą mieli okazję zapoznać się z wyjątkowymi kolekcjami świątecznymi m.in.: garnków i patelni marki Valdinox. Wiemy, że garnki na Boże Narodzenie powinny być trwałe i solidne, a jednocześnie cieszyć okno. Pyszny karp wigilijny czy doskonałe pierogi z kapustą to nic trudnego, jeśli wybierzesz garnki VALDINOX z kolekcji Volcano. Dla profesjonalistów i pasjonatów gotowania idealna będzie kolekcja Expert, a wielbiciele subtelnego designu, na pewno pokochają kolekcję Aurum. 

 

                                                                  Rondel z kolekcji VALDINOX Expert

Dodatkowo podczas tegorocznej edycji nasi Partnerzy otrzymają również pakiet materiałów oraz mnóstwo ciekawych informacji na temat ogólnopolskiej kampanii promocyjnej marki VALDINOX. Materiały związane z kampanią pozwolą lepiej wyeksponować produkty i zwiększą ich rozpoznawalność wśród klientów. Patelnia czy garnek marki VALDINOX już wkrótce spotęguje swoją popularność dzięki wielokanałowej kampanii promocyjnej, o której wspominaliśmy już wcześniej na stronach naszego bloga firmowego.

Kolekcja Valdinox Aurum

                                                                        Garnki i patelnie z kolekcji VALDINOX Aurum

Dzięki VALDINOX gotowanie staje się proste!

Produkty VALDINOX wspierają rozwijanie kuchennych umiejętności, zapewniając maksymalny komfort użytkowania i wysoką jakość. W zdecydowanej większości lubimy ułatwiać sobie życie oraz korzystać z fachowego wsparcia. Dlatego dzięki naczyniom VALDINOX przygotujesz aromatyczne i smaczne potrawy, ograniczając obawy na przykład o przypalenie.

Kolekcja Valdinox Volcano

                                                                  Kolekcja naczyń VALDINOX Volcano

Nasze produkty to szczególne rozwiązanie łączące wysoką jakość i ciekawy efekt wizualny. Stawiamy na wielozadaniowość i uniwersalność - garnki VALDINOX wykorzystasz na różnego rodzaju kuchenkach, a niektóre z nich możesz także używać w piekarniku. Dążymy do tego, aby gotowanie stało się proste i stanowiło prawdziwą przyjemnością dla wszystkich.

Hello world SEO HTML
Wyłączny przedstawiciel:

Altom sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno

Dobra marka
Dobra firma Valdinox
Partnerzy
chevron-down