Valdinox logo
Patelnia do zadań specjalnycn

VALDINOX - PATELNIA DO NALEŚNIKÓW

Pyszne, chrupiące naleśniki z serem i owocami, polane gorącą czekoladą, czy może wytrawne, z łososiem, szpinakiem i fetą? Nie bez powodu naleśnikarnie pękają w szwach od miłośników pankejków, a my coraz chętniej inwestujemy w specjalistyczne patelnie do ich przygotowywania. Smażenie naleśników nie zawsze okazuje się prostym zadaniem. Dzięki patelniom do naleśników marki Valdinox – odkryjesz zupełnie nową jakość ulubionej potrawy! Valdinox - patelnie do naleśników nowej generacji!

Niezależnie od tego, czy lubisz placuszki na słodko, czy słono, wiesz, ile trudności może przysporzyć usmażenie perfekcyjnego naleśnika. W kuchni miłośnika idealnie miękkich i chrupiących placków nie może zabraknąć patelni do naleśników Valdinox! Dzięki dużej powierzchni dna i jego odpowiedniej grubości smażenie przebiega równomiernie, a niski rant ułatwia odwracanie i bezproblemowe zsuwanie gotowego placka na talerz. Z patelniami do naleśników Valdinox ich smażenie będzie jeszcze prostsze i szybsze!

 

Patelnia Valdinox do smażenia naleśników pozwoli Ci na przyrządzenie ich z niewielką ilością tłuszczu. Dzięki wielowarstwowej powłoce nieprzywierającej non-stick zminimalizujesz ryzyko przypalenia i unikniesz problemów z czyszczeniem. Patelnie do naleśników Valdinox są odporne na wysokie temperatury i nie ulegają uszkodzeniom. Ich zgrabna budowa pozwala na łatwe przechowywanie i komfort użytkowania.

 

Pamiętaj, aby w odpowiedni sposób dbać patelnie do naleśników Valdinox. Podczas smażenia wspomagaj się łopatkami z miękkich tworzyw, aby nie uszkodzić powierzchni patelni. Idealna do tego zadania będzie łopatka drewniana, ale sprawdzi się również silikon czy plastik. Pamiętaj, żeby po usmażeniu nie zalewać gorącej patelni zimną wodą. Pozwól jej wystygnąć przed umyciem, aby dłużej cieszyć się wysoką jakością.

Patelnia do naleśników na indukcję

Dla naszych projektantów solidność wykonania naczyń, jakie tworzą, są priorytetem. Ich największym wyzwaniem jest opracowanie produktów ergonomicznych, wydajnych i zarazem wytrzymałych. Z tego powodu naszą patelnię do naleśników Valdinox wykonano z wytrzymałego, odlewanego aluminium najwyższej jakości i wyposażono w charakterystyczną dla tego typu naczyń niską krawędź, dzięki którym stanie się Twoją ulubioną patelnią do przygotowywania naleśników! Co więcej, żeby dać Ci pełną swobodę, możesz używać ich na każdym rodzaju kuchenek. Postaw na praktyczne, trwałe rozwiązania w swojej kuchni i zaproś do niej patelnię do naleśników Valdinox!

Odpowiednia patelnia ułatwi zadanie początkującym oraz tym, którzy świetnie się czują w kuchni. Dzięki niej przygotujesz ulubiony posiłek z przyjemnością! Wszystko dla Twojej satysfakcji.

Hello world SEO HTML
Wyłączny przedstawiciel w Polsce:

Altom sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno

Partnerzy
chevron-down