Valdinox logo

Nowoczesne gotowanie to przyjemność – o technologii w kuchni

Nowinki technologiczne wpływają na jakość naszego życia w wielu aspektach – zarówno w pracy zawodowej, jak i codziennym życiu. Współczesny świat wypełniają przedmioty, które ułatwiają nam funkcjonowanie, dlatego warto z nich korzystać także w kuchni. Dzięki nowoczesnym sprzętom gotowanie nie będzie żmudnym procesem, a przyjemność z przygotowania sobie posiłku jest dostępna również dla zabieganych.

Jakie technologie odmienią Twoją kuchnię?

Współczesne gotowanie różni się od tradycyjnej kuchni naszych babć i w wielu przypadkach to zmiana na lepsze. Większy nacisk kładziemy na tworzenie zdrowych i pełnowartościowych posiłków, świadomie wybieramy produkty, które wykorzystujemy podczas gotowania. Żeby zadbać o odpowiednią dietę, warto zastanowić się, jak smażyć zdrowo i bez nadmiaru tłuszczu. Zadanie ułatwią dobre garnki – tylko jak znaleźć takie na miarę czasów i potrzeb?

 

Kolekcja Valdinox Expert

                                                                                Kolekcja Valdinox Expert

Nowoczesne garnki są ogromną pomocą w codziennym gotowaniu. Dzięki technologii wykorzystywanej do ich tworzenia, będą jeszcze lepiej odpowiadać na Twoje potrzeby. Bardzo szybko przyzwyczaisz się do korzystania z garnków i patelni z powłoką non-stick, jaką wykorzystuje w produkcji marka VALDINOX. Garnki z powłoką nieprzywierającą sprawdzają się podczas smażenia, duszenia i gotowania – dzięki niej przygotujesz smaczne i zdrowe potrawy na minimalnej ilości tłuszczu. Powłoka ta zapewnia wytrzymałość i najwyższą jakość naczyń kuchennych.

Kolekcja Valdinox Expert

                                                                                Kolekcja Valdinox Expert

Nowe technologie w garnkach VALDINOX opierają się na nowoczesnych metodach ich wytwarzania. Naczynia z kolekcji Expert wytwarzane są metodą ciśnieniową die-cast, która polega na wypełnianiu form aluminium i dociśnięciu obciążeniem kilkudziesięciu ton. Powstający w ten sposób garnek to niezwykle trwały odlew, którego jakości możesz zaufać. Bez obaw możesz wykorzystywać naczynia w piekarniku – nawet do 250°C. Są bardzo wytrzymałe i sprawdzą się na wszystkich rodzajach kuchenek. Niezależnie od tego, czy wybierasz kuchenkę gazową, indukcję czy jednogarnkowe potrawy z piekarnika – garnki VALDINOX wykazują wysoką odporność na temperatury i deformacje. Wielofunkcyjna kolekcja nowoczesnych garnków odmieni podejście do gotowania nawet amatorów, a nieprzywierająca powłoka pomoże w przygotowaniu zdrowych i smacznych posiłków.

 

patelnia skandic

Garnki VALDINOX - nowe technologie, sprawdzona marka

Komplet garnków VALDINOX to gwarancja inwestycji na lata. Naczynia, na których możesz polegać w każdej sytuacji, powinny być uniwersalne i funkcjonalne. Metoda tworzenia naczyń z kutego aluminium, czyli technologia forged, pozwala na stworzenie bardzo wytrzymałych oraz wydajnych garnków. Zestaw garnków VALDINOX z kolekcji Skandic to połączenie skandynawskiego, minimalistycznego designu i nowoczesnych metod produkcji. Wytwarzane z aluminium technologią forged szybko się nagrzewają i długo trzymają ciepło, co zaoszczędzi Twój czas i pieniądze. Biel naczyń to ciekawy element estetyczny, który wyróżni kuchnię i nada jej nieco skandynawskiego stylu. Nowoczesne garnki to prawdziwa przyjemność i satysfakcja z gotowania.

 

Kolekcja Valdinox Skandic

Połączenie technologii kutego aluminium i nieprzywieralnej powłoki Dyflon w niezwykle estetyczny sposób prezentuje kolekcja garnków VALDINOX Rock. Wzmocnione dno i grube ścianki powstające dzięki metodzie forged tworzą solidne naczynia o świetnym przewodzeniu ciepła. W zestawie znajdziesz garnki, patelnie i brytfanny o oryginalnym wyglądzie, przywodzącą na myśl smażenie na kamieniu. Powierzchnia non-stick pozwala na smażenie z niewielką ilością tłuszczu, a po posiłku łatwo ją wyczyścisz.

Nowoczesne technologie ułatwiają kuchenne obowiązki, a wybór odpowiednich garnków to inwestycja na lata. Wybierz odpowiedni komplet naczyń VALDINOX, a razem z nim odkryjesz zupełnie nową przyjemność z gotowania. Rodzinne gotowanie będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujące.

Hello world SEO HTML
Wyłączny przedstawiciel:

Altom sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno

Nagrody
Dobra firma ValdinoxDobra firma Valdinox
Partnerzy
chevron-down