Valdinox logo

Kolekcja narzędzi kuchennych VALDINOX

Kolekcja narzędzi kuchennych VALDINOX powstała z myślą o osobach, dla których kulinaria to coś więcej niż codzienny obowiązek. Praktyczne, doskonałej jakości narzędzia będą niezastąpioną pomocą w każdej kuchni.

Narzędzia kuchenne VALDINOX - małe, wielkie rzeczy

W kolekcji narzędzi znajduje się dziadek do orzechów, wyciskacz do czosnku, otwieracz do puszek, łyżka do lodów, otwieracz do wina oraz tłuczek do mięsa.

Wszystkie narzędzia kuchenne VALDINOX posiadają tradycyjny i elegancki wygląd. Wykonane zostały z trwałego stopu cynku, który gwarantuje długą i niezawodną pracę. Dzięki polerowanej powierzchni, łatwo utrzymać narzędzia w czystości. Odpowiednio wyprofilowane rączki wygodnie układają się w dłoni, zapewniając komfort użytkowania. Narzędzia posiadają oczko umożliwiające powieszenie na kuchennym relingu. Jakość wykonania i praktyczność narzędzi sprawi, że szybko zapomnisz o jakichkolwiek kuchennych obowiązkach bez ich wsparcia.

Dziadek do orzechów

Dziadek do orzechów VALDINOX posiada dwie wielkości szczelin kruszących, które umożliwiają rozłupanie różnych rodzajów orzechów. Lekki i poręczny przyrząd nie wymaga użycia nadmiernej siły, aby poradzić sobie nawet z twardymi skorupkami. Nie może go zabraknąć w Twojej kuchni tak samo jak aromatycznych, orzechowych przysmaków.

dziadek do orzechów

 

Wyciskacz do czosnku

Trudno przypomnieć sobie przepis na obiad bez użycia czosnku. Roślina ta stanowi nie tylko aromatyczny dodatek do potraw, ale posiada liczne właściwości zdrowotne. Wyciskacz do czosnku VALDINOX pozwoli Ci z łatwością rozgnieść ząbki, a zewnętrzne wypustki ułatwiają opróżnienie komory z resztek warzywa, dzięki czemu nawet czyszczenie będzie idealnie proste.

akcesoria kuchenne

Otwieracz do puszek

Otwieracz do puszek VALDINOX posiada ostre, odpowiednio wyprofilowane ostrze, gwarantujące perfekcyjną linię cięcia, a obrotowy mechanizm pozwoli szybko i przy użyciu niewielkiej siły otworzyć każdą puszkę. Dzięki temu użytkowanie jest bardzo komfortowe i nie musisz obawiać się skaleczenia ostrym kantem. Tradycyjne narzędzie wykonane nowoczesnym sposobem będzie pasować do każdej kuchni.

otwieracz

 

Korkociąg

Korkociąg VALDINOX to przyrząd prosty w użyciu, który będzie towarzyszył świetnym chwilom Twojego życia przez wiele lat. Mechanizm jest bardzo intuicyjny, a śruba zakończona poręcznym uchwytem zamontowana w otwieraczu do wina ułatwia wkręcenie w korek. Specjalna dźwignia umożliwia bezproblemowe otwarcie butelki wina, bez konieczności użycia znacznej siły. Elegancki i stylowy korkociąg to uniwersalny prezent i niezbędne wyposażenie każdego domu.

korkociąg valdinox

 

Łyżka do lodów

Wyjątkowo solidna i nowoczesna łyżka do lodów VALDINOX została wykonana ze stali nierdzewnej. Dobrze leży w dłoni i oprócz wyjątkowej wytrzymałości oraz funkcjonalności jest również ozdobą kuchni. To wygodny w użytkowaniu przedmiot, dzięki któremu z łatwością przygotujesz świetnie wyglądający deser. Prosty w utrzymaniu czystości pozwala na higieniczne i bezpieczne formowanie idealnych kulek z różnorodnych produktów spożywczych o podobnej konsystencji: sorbetów czy ziemniaczanego puree.

 

łyżka do lodów

 

Tłuczek do mięsa

Metalowy tłuczek do mięsa VALDINOX ułatwi rozbijanie mięsa – nie tylko w niedzielę. Solidność materiału i wykonania przedłuża trwałość i wydajność produktu. Warto zwrócić uwagę na smukłą rączkę, która wygodnie leży w dłoni – pokryta została materiałem antypoślizgowym, dzięki czemu stabilny uchwyt tłuczka jest dużo łatwiejszy. Karbowana głowica ułatwia dokładne rozbijanie mięsa, by przygotowane potrawy smakowały wyśmienicie.

tłuczek valdinox

 

 

Narzędzia kuchenne VALDINOX uzupełnią Twoją kuchnię i sprawią, że zawsze będziesz mieć pod ręką wszystko to, co jest potrzebne – nie zajmując zbędnego miejsca. Każde z nich w znaczący sposób wpłynie na komfort przygotowania dań i pozwoli zaangażować do pomocy zupełnych amatorów w kuchennych zmaganiach. Ich obsługa jest całkowicie bezpieczna i niezwykle prosta.

 

Hello world SEO HTML
Wyłączny przedstawiciel w Polsce:

Altom sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno

Nasi partnerzy
chevron-down