Valdinox logo

Mistrzowska kampania medialna

Garnki, patelnie i narzędzia marki VALDINOX goszczą już w tysiącach polskich domów. Każdego dnia naczynia pomagają nam w codziennym przygotowywaniu posiłków. Projektanci marki nie osiadają na laurach. Wykorzystując nowoczesne technologie, ciągle udoskonalają produkty i tworzą kolejne kolekcje, które są inspirowane najnowszymi trendami kulinarnymi. Aby każdy z nas mógł stać się mistrzem w swojej kuchni stawiamy kolejny krok na przód. Z wielką dumą pragniemy poinformować, że już od połowy października rusza intensywna, ogólnopolska kampania medialna marki VALDINOX!

VALDINOX w ogólnopolskiej telewizji

Chcemy, aby do naszych nowoczesnych i funkcjonalnych naczyń kuchennych przekonało się jeszcze więcej osób. Dlatego marka VALDINOX po raz pierwszy szeroko wkracza do telewizji! Reklama w tak szeroko zasięgowym medium, jakim jest ogólnopolska telewizja, umożliwi nam dotarcie, z informacją o produktach marki VALDINOX, do ogromnej liczby odbiorców. Aby osiągnąć cel precyzyjnie zaplanowaliśmy kampanię sponsoringową w kanałach tematycznych. Głównie będą to programy związane z gotowaniem, poranne audycje śniadaniowe oraz programy rozrywkowe, w największych stacjach telewizyjnych - TVN, TVP oraz w Polsacie. Komunikacja z widzem będzie realizowana w 2 formatach. Marka VALDINOX stanie się sponsorem wielu popularnych programów, jak również będzie można zobaczyć aktywne lokowanie produktów w programach tematycznych.

 

VALDINOX w internecie

Kampania telewizyjna będzie wspierana intensywnymi działaniami w internecie. Z udziałem specjalistów od digital marketingu dopasowaliśmy odpowiednio treści video oraz miks kanałów online do szerokiego prezentowania marki i produktów w tym największym obecnie medium. Już od połowy października ruszamy z kampanią w Google oraz na wielu popularnych stronach www. Kolejnym etapem kampanii będą nasze spoty reklamowe, które będzie można oglądać na największej platformie wideo - YouTube. Naszą reklamę na YT zobaczy ponad 3 mln osób. Reklama digital video będzie widoczna dla wszystkich użytkowników kanałów internetowych, a szeroki zakres nowoczesnych narzędzi pozwoli skutecznie kształtować wiedzę o marce i jej produktach w świadomości naszych klientów.

Równolegle prowadzone będą również działania content marketingowe pozwalające naszym konsumentom odkryć korzyści z użytkowania naczyń kuchennych marki VALDINOX. Uzupełnią je materiały POS umieszczone, w wielu punktach sprzedaży zarówno tradycyjnej jak i nowoczesnej oferujących produkty naszej marki. Oprócz tego w jednych z najpopularniejszych i największych pism kulinarnych pojawi się cykl dedykowanych artykułów i reklam marki VALDINOX.

O szczegółach akcji będziemy informować Was na bieżąco, a dziś zapraszamy do obejrzenia naszego reklamowego spotu wideo.

[su_youtube_advanced url="https://www.youtube.com/watch?v=3xl_ECxlOnU"]

 

 

Hello world SEO HTML
Wyłączny przedstawiciel:

Altom sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno

Nagrody
Dobra firma ValdinoxDobra firma Valdinox
Partnerzy
chevron-down