Valdinox logo
DIAMENTOWA TRWAŁOŚĆ I ODPORNOŚĆ

VALDINOX SPACE

Kolekcja VALDINOX SPACE to wyrafinowany i futurystyczny design w pełnym wydaniu, idealny dla miłośników nowoczesnego stylu w aranżacji kuchni. Nowoczesna powierzchnia zewnętrzna naczyń z tej kolekcji, przypomina diamentowe szlify i przyciąga spojrzenia swoim efektownym wyglądem.

Innowacyjna i nieprzywieralna powłoka wewnętrzna non-stick wzmocniona została metalicznymi drobinkami, które powodują że jest ona jeszcze bardziej odporna na zarysowania niż standardowe powierzchne oraz umożliwia przygotowanie zdrowych posiłków z niewielką ilością tłuszczu. 

Rodzaje obsługiwanych kuchenek
Kolekcja VALDINOX EXPERT dostępna jest w ramach programu lojalnościowego w sieci Auchan o okresie 01.09 do 31.10

Poznaj kolekcję VALDINOX SPACE

ZDROWE GOTOWANIE

Gotowanie w garnkach i patelniach VALDINOX SPACE gwarantuje wspaniały smak i aromat przygotowywanych dań, z zachowaniem wszystkich wartości odżywczych, a nieprzywierająca 2-warstwowa powłoka pozwala na przygotowanie potraw z niewielką ilością tłuszczu. 

Niezwykłość kolekcji VALDINOX SPACE podkreśla fakt, że naczynia te idealnie korespondują z wszystkimi rodzajami kuchenek, w tym również z kuchenkami indukcyjnymi.

NOWOCZESNOŚĆ I UŻYTECZNOŚĆ

Perfekcyjnie wykonana trójwymiarowa, zewnętrzna powierzchnia garnków i patelni oraz dbałość o użyteczne detale, stanowią idealne dopełnienie walorów naczyń z serii VALDINOX SPACE.

Ergonomiczne rączki i uchwyty pokryte zostały miłym w dotyku materiałem soft touch, który dodatkowo chroni dłonie przed poparzeniem, a dzięki szklanym pokrywkom i umieszczonych w nich odpowietrznikach, potrawy są bezpieczne i nie kipieją.

1

Oil control

to specjalne miarki wewnątrz naczynia, które pozwalają odmierzyć optymalną ilość oleju potrzebną do przygotowania potraw. 

2

Doskonałe przewodnictwo cieplne

sprawia, że naczynia szybko się nagrzewają oraz długo utrzymują ciepło, dzięki temu potrawy zyskują taki sam stopień wysmażenia i pełnię walorów smakowych

3

Nowoczesny geometryczny design

zapewnia efektowny wygląd, a diamentowa trwałość żaroodpornego lakieru chroni powierzchnię naczynia przed wysoką temperaturą i odbarwieniami.

4

Powłoka non-stick

wzmocniona metalicznymi drobinkami jest bardziej odporna na zarysowania niż standardowe powierzchnie w innych naczyniach.

VALDINOX SPACE z bliska

ergonomiczne uchwyty
odpowiecznik do pary
Hello world SEO HTML
Wyłączny przedstawiciel:

Altom sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno

Nagrody
Dobra firma ValdinoxDobra firma Valdinox
Partnerzy
chevron-down