Valdinox logo
NIEBANALNA FORMA I WYJĄTKOWA JAKOŚĆ

VALDINOX ROYAL

Kolekcja VALDINOX ROYAL to designerskie naczynia kuchenne, które zachwycają niebanalną formą i wyglądem. Nowoczesny kształt korpusów naczyń VALDINOX ROYAL, podkreśla głęboki kolor oraz charakterystyczna żebrowana struktura, przypominająca szerokie plisy. Na oryginalny design naczyń wpływają również efektowne uchwyty i gałka na pokrywce o wyglądzie przypominającym kawałek egzotycznego drewna.

Wysoka jakość wykonania oraz właściwości użytkowe naczyń z kolekcji VALDINOX ROYAL czyli tłoczony na gorąco korpus typu forged oraz wyjątkowo wytrzymała i innowacyjna powłoka nieprzywieralna non - stick sprawią, że poczujesz się jak prawdziwy „Mistrz w kuchni”.

Rodzaje obsługiwanych kuchenek
Kolekcja VALDINOX EXPERT dostępna jest w ramach programu lojalnościowego w sieci Auchan o okresie 01.09 do 31.10

Poznaj kolekcję VALDINOX ROYAL

NACZYNIA GODNE MISTRZA

Odpowiednia grubość korpusu sprawia, że naczynia równomiernie się nagrzewają, są bardzo trwałe i odporne na odkształcenia. Pięknie rozprowadzają ciepło po całej swojej powierzchni - od środka aż do samej krawędzi naczynia, dzięki czemu potrawy równomiernie się gotują i zyskują doskonałą konsystencję.

 

STYL NAJWYŻSZEJ KLASY

Atrakcyjny, nowoczesny i elegancki kształt, ryflowane ścianki zewnętrzne, wyrazisty kolor korpusu, połyskująca złotymi drobinkami powłoka wewnętrzna, a także stalowe wykończenie pokrywek i uchwyty imitujące drewno, sprawiają że naczynia z kolekcji ROYAL w pełni zasługują na miano szlacheckich naczyń o niepowtarzalnym charakterze.

1

Doskonałe przewodzenie i utrzymywanie ciepła

gwarantuje korpus typu forged - dzięki tej technologii naczynie szybciej się nagrzewa i dłużej utrzymuje ciepło, zapewniając niskie koszty eksploatacji.

2

Innowacyjna powłoka non-stick

subtelnie połyskująca złotymi drobinkami, jest wyjątkowo wytrzymała i wyjątkowo łatwa w utrzymaniu czystości.

3

Ekskluzywne uchwyty 

o wyglądzie drewna nadają naczyniom posmaku elegancji i podnoszą ich wartość
do produktów najwyższej klasy.

4

Żaroodporny lakier

nałożony na ryflowaną zewnętrzną powierzchnię naczynia sprawia, że patelnia długo zachowuje doskonały wygląd oraz jest odporna na przebarwienia.

VALDINOX ROYAL z bliska

ekskluzywne uchwyty
odpowietrznik do pary
Hello world SEO HTML
Wyłączny przedstawiciel:

Altom sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno

Nagrody
Dobra firma ValdinoxDobra firma Valdinox
Partnerzy
chevron-down