Valdinox logo
odporny na odkształcenia

VALDINOX ROCK

Kolekcja naczyń kuchennych VALDINOX ROCK to wyjątkowy design, imitujący zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz skałę. Są to naczynia o wyjątkowej wytrzymałości, które nie boją się żadnego wyzwania w kuchni. Solidny korpus, powleczony mineralną warstwą nieprzywieralną, jest wyjątkowo wytrzymały na uszkodzenia.

Kolekcja ROCK wykonana została w technologii forged, która gwarantuje wysoką jakość i trwałość produktów. Są to naczynia o grubych ściankach oraz wzmocnionym dnie, bardzo solidne i doskonale wyważone. Świetnie przewodzą ciepło i równomiernie się nagrzewają, dzięki czemu są całkowicie odporne na odkształcenia spowodowane działaniem wysokich temperatur.

Rodzaje obsługiwanych kuchenek
Kolekcja VALDINOX EXPERT dostępna jest w ramach programu lojalnościowego w sieci Auchan o okresie 01.09 do 31.10

Poznaj kolekcję VALDINOX ROCK

SMAŻENIE NA KAMIENIU

Serię produktów VALDINOX ROCK wyróżnia nieprzeciętna estetyka. Naczynia wewnątrz pokryto powłoką nieprzywieralną Dyflon o efekcie kamienia. Jej grafitowa barwa oraz nakrapiana struktura przypominają granit i przywołują na myśl tradycyjną technikę gotowania na rozgrzanych kamieniach. Ten oryginalny design sprawia, że jedzenie prezentuje się  bardzo apetycznie, a nowoczesna struktura powoduje, iż mięsa i warzywa zachowują swoją jędrność i konsystencję.

Powierzchnia ta jest również wyjątkowo odporna na uszkodzenia i niezwykle łatwa w czyszczeniu. Jej dodatkową cechą jest również wysoka odporność chemiczna, która zabezpiecza pokarmy przed wchodzeniem ich w reakcje z naczyniem.

IDEALNA NA WSZYSTKIE TYPY KUCHENEK

Naczynia z kolekcji ROCK zapewniają wyjątkowy komfort i łatwość gotowania. Garnki jak i patelnie działają na wszystkich rodzajach kuchenek, a ich solidne, grube, ścianki powodują że naczynia równomiernie się nagrzewają i długo trzymają ciepło.

Dodatkowo naczynia z tej serii zostały wyposażone w delikatne w dotyku uchwyty i rączki z powłoką soft touch. Ta dopracowana stylistyka dodaje uroku i jest bardzo funkcjonalna. Uchwyty nie nagrzewają się, dzięki czemu chronią dłonie przed poparzeniem.

1

Efektowna powłoka nieprzywieralna

DYFLON jest wytrzymała jak granit i inspirowana jego wyglądem, skutecznie zapobiega przywieraniu i przypalaniu się potraw oraz ułatwia czyszczenie naczyń.

2

Korpus z nowoczesnego aluminium

posiada doskonałe właściwości przewodzenia ciepła, umożliwiając równomierne jego rozprowadzanie oraz  energooszczędność.

3

Ergonomiczne uchwyty

które gwarantują doskonałe wyważenie i pełną kontrolę nad garnkiem, pokryte zostały przyjemną w dotyku powłoką soft touch.

4

Pełna indukcja

zastosowana w dnie naczynia sprawia, że garnek znacznie szybciej się nagrzewa oszczędzając czas i energię

VALDINOX ROCK z bliska

wewnętrzna powłoka dyflon
wewnętrzna powłoka dyflon
odpowietrznik do pary
ergonomiczne uchwyty
Hello world SEO HTML
Wyłączny przedstawiciel:

Altom sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno

Nagrody
Dobra firma ValdinoxDobra firma Valdinox
Partnerzy
chevron-down