Valdinox logo
powłoka nieprzywieralna na bazie wodnej żywicy fluorowej

VALDINOX INTENSO

Kolekcja VALDINOX INTENSO to linia naczyń dedykowana dla osób, które lubią eksperymentować w swojej kuchni. Naczynia, o wysokich brzegach pozwalają przyrządzać dania składające się z dużej ilości składników. Wysokie ścianki patelni to przydatne rozwiązanie nie tylko podczas smażenia, ale i długiego gotowania na wolnym ogniu.

Naczynia z kolekcji INTENSO są idealne zarówno dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z gotowaniem, jak i prawdziwych mistrzów kuchni. Zostały wykonane w technologii odkuwanego aluminium, dzięki czemu szybko i równomiernie się nagrzewają i są odporne na odkształcenia.

Rodzaje obsługiwanych kuchenek
Kolekcja VALDINOX EXPERT dostępna jest w ramach programu lojalnościowego w sieci Auchan o okresie 01.09 do 31.10

Poznaj kolekcję VALDINOX INTENSO

PATELNIE DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Pojemne naczynia z kolekcji Intenso pozwalają przygotować pyszne potrawy składające się z dużej liczby składników np. makaronu, mięsa, warzyw i sosu,  którymi oczarujesz swoją rodzinę i gości. Dodatkowo wysokie ścianki naczyń chronią potrawę przed wyciekaniem jej na kuchenkę i tym samym pozwalają utrzymać roboczą przestrzeń kuchenną w czystości.

Powłoka patelni Intenso połyskuje złotymi drobinami i jest bardzo odporna na ścieranie, zwłaszcza w kontakcie ze wszystkimi rodzajami akcesoriów kuchennych i najbardziej ekstremalnymi technikami gotowania. Jej właściwości nieprzywierające gwarantują również bezproblemowe czyszczenie patelni.

WYGODNE UCHWYTY

Poręczne i duże uchwyty patelni, sprawiają że nawet wypełnione po brzegi naczynie, łatwiej jest chwycić i przestawić z kuchenki na blat stołowy.

Dodatkowe zabezpieczenie stanowi również miła w dotyku i przypominająca strukturę drewna, antypoślizgowa powłoka soft touch, która ogranicza nagrzewanie się uchwytów i gwarantuje wygodę użytkowania naczyń z kolekcji Intenso.

1

Wyjątkowo głębokie

patelnie VALDINOX Intenso z powłoką nieprzywieralną i antypoślizgową rączką, to produkty na których możesz polegać każdego dnia. 

2

3-warstwowa powłoka nieprzywierająca

PFLUON COOKMARK MARBLE™ na bazie wodnej żywicy fluorowej posiada doskonałą odporność na ścieranie. 

3

Antypoślizgowe uchwyty

patelni, sprawiają że nawet wypełnione po brzegi naczynie, łatwiej jest chwycić i przestawić z kuchenki na blat stołowy.

4

Doskonałe przewodzenie ciepła

gwarantuje grube i ekstremalnie odporne na odkształcenia dno oraz solidny aluminiowy, tłoczony na gorąco korpus typu forged. 

VALDINOX INTENSO z bliska

antypoślizgowe uchwyty
3-warstwowa powłoka nieprzywierająca
Hello world SEO HTML
Wyłączny przedstawiciel:

Altom sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno

Nagrody
Dobra firma ValdinoxDobra firma Valdinox
Partnerzy
chevron-down