Valdinox logo
nieprzywieralna powierzchnia super silver

VALDINOX FIORD

Mistrzowska kolekcja VALDINOX FIORD pozwoli każdemu kucharzowi zabłysnąć w swojej kuchni. Innowacyjna 4-warstowa powierzchnia non-stick wzmocniona została połyskującymi na srebrno drobinami, dzięki którym naczynia z kolekcji Fiord są wyjątkowo odporne na uszkodzenia.

Designerzy zadbali również o każdy szczegół w tej kolekcji. Spektakularne, srebrne i metaliczne detale, którymi wykończone zostały uchwyty są jednocześnie nowoczesne i pełne elegancji.

Rodzaje obsługiwanych kuchenek
Kolekcja VALDINOX FIORD dostępna będzie w ramach programu lojalnościowego w sieci Auchan o okresie 14.10 do 31.11.2021 r.

Poznaj kolekcję VALDINOX FIORD

SOLIDNY KORPUS

Naczynia z kolekcji FIORD wykonane zostały w technologii odkuwanego aluminium, dzięki czemu szybko i równomiernie się nagrzewają, są bardzo trwałe i odporne na odkształcenia.

Stanowią idealne wyposażenie każdej kuchni i będą idealne zarówno dla początkującego mistrza kuchni, jak i profesjonalnego eksperta sztuki kulinarnej.

IDEALNE DO KAŻDEGO TYPU KUCHENEK

Nowoczesne technologie zastosowane przy kolekcji FIORD oraz ich stylowy design powodują, że naczynia te, są wspaniałym połączeniem efektownego wyglądu z solidnością i użytecznością.

Idealnie nadają się do wszystkich rodzajów kuchenek: indukcyjnej, gazowej, elektrycznej i ceramicznej.

1

Innowacyjna 4-warstowa powłoka non-stick

wzmocniona została połyskującymi na srebrno drobinami, dzięki którymi jest bardziej odporna na uszkodzenia.

2

Wygodne szklane pokrywy

umożliwiają bezpieczne kontrolowanie procesu gotowania, a odpowietrznik na parę reguluje ciśnienie wewnątrz garnka podczas przygotowania potrawy.

3

Doskonałe przewodnictwo cieplne

sprawia, że naczynie szybko i równomiernie się nagrzewa, a potrawy zyskują taki sam stopień wysmażenia, doskonałą konsystencję i pełnię walorów smakowych.

4

Błyszczący lakier

na zewnątrz naczynia współgra z metalicznym wykończeniem wnętrza, a żaroodporna powłoka zewnętrzna korpusu jest odporna na wysokie temperatury.

VALDINOX FIORD z bliska

funkcjonalne uchwyty
powłoka wewnętrzna 
non-stick
odpowietrznik do pary
Hello world SEO HTML
Wyłączny przedstawiciel w Polsce:

Altom sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno

Partnerzy
chevron-down