Valdinox logo
valdinox
nowoczesny i wytrzymały

VALDINOX EXPERT

Kolekcja VALDINOX EXPERT to multifunkcjonalna linia naczyń kuchennych. O trwałości i praktyczności tych naczyń decyduje doskonale zaprojektowana konstrukcja, technologia wytwarzania oraz dobór surowców. Użytkownicy cenią tę kolekcję za: energooszczędnośćodporność na deformacje, wysokie temperatury i szok termiczny.

Funkcjonalność naczyń podkreślają - silikonowe wykończenia uchwytów i pokrywek gwarantujące wygodę oraz bezpieczeństwo. Dodatkowo w uchwytach pokrywek zaprojektowano wcięcie, które pozwala umieścić w nim łyżkę kuchenną, a w silikonowej obwódce pokrywki znajduje się otwór, który umożliwia ujście pary i zminimalizowanie ryzyka wykipienia potrawy.

Rodzaje obsługiwanych kuchenek
Kolekcja VALDINOX EXPERT dostępna jest w ramach programu lojalnościowego w sieci Auchan o okresie 01.09 do 31.10

Poznaj kolekcję VALDINOX EXPERT

valdinox

WYJĄTKOWO TRWAŁE I FUNKCJONALNE

Kolekcja VALDINOX EXPERT to naczynia wytwarzane z wykorzystaniem metody ciśnieniowej die-cast, która gwarantuje zwiększoną wytrzymałość. Dzięki temu rozwiązaniu uzyskujemy najtrwalszy i zintegrowany odlew o bardzo wysokiej jakości, niezwykle wytrzymały i bezpieczny w użytkowaniu. Grube ścianki i dno zapobiegają odkształcaniu się naczyń, zapewniają równomierne rozprowadzanie ciepła, energooszczędność oraz doskonałe warunki do przygotowania potraw. Dodatkowo wewnątrz korpusów naczynia pokryte zostały 3-warstwową, szwajcarską powłoką ILAG Premium o doskonałych właściwościach nieprzywierających, odporną na ścieranie i zarysowania. Tym samym naczynia VALDINOX EXPERT gwarantują pełną funkcjonalność w kuchni i ułatwiają gotowanie.
brytfanna valdinox

NACZYNIA DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Brytfanny z kolekcji EXPERT zaprojektowano z przeznaczeniem do gotowania i duszenia potraw na wszystkich rodzajach kuchenek oraz w piekarniku. Szczelna pokrywka z wypustkami sprawia, że cyrkulujące powietrze skrapla się i podlewa potrawę naturalnymi sokami. Dusząc danie w sosie własnym osiągamy doskonały efekt kulinarny - mięso jest chrupiące na zewnątrz i soczyste w środku. Zamknięty obieg powietrza wewnątrz naczynia, przyspiesza proces ścinania się białka w mięsie. Jednocześnie, gdy para nie wydostaje się na zewnątrz - potrawa zachowuje pełnię smaku, wspaniały zapach i wartości odżywcze. Brytfanna EXPERT idealnie nadaje się również do pieczenia ciast i domowego chleba.
1

Mistrzowska wytrzymałość

korpusu, który został wykonany technologią odlewu ciśnieniowego die-cast sprawia, że naczynia są wyjątkowo trwałe i bezpieczne w użytkowaniu.

2

Solidna powłoka non-stick

3-warstowa, renomowanej szwajcarskiej marki ILAG PREMIUM skutecznie zapobiega przywieraniu i przypalaniu potraw oraz ułatwia mycie naczyń.

3

Niezwykła uniwersalność 

naczyń sprawia, że można ich używać do zapiekania w piekarnikach (do temperatury max 230 stopni, a z pokrywką do 180 stopni) oraz na wszystkich rodzajach kuchenek.

4

Unikatowe zagłębienie 

w uchwytach pokrywek sprawia, że podczas gotowania, można położyć na nim łyżkę lub chochelkę nie brudząc przy tym innych naczyń.

VALDINOX EXPERT z bliska

silikonowe uchwyty
uchwyt na łyżkę
odpowietrznik do pary
Hello world SEO HTML
Wyłączny przedstawiciel:

Altom sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno

Nagrody
Dobra firma ValdinoxDobra firma Valdinox
Partnerzy
chevron-down