Valdinox logo

Jak znaleźć odpowiedni garnek? Skompletuj zestaw idealny

Projektując kuchnię marzeń, myślimy nie tylko o odpowiednim wystroju, funkcjonalności rozmieszczenia przedmiotów, ale przede wszystkim o akcesoriach kuchennych, które ułatwią przygotowanie potraw. Jak dobrać garnek do swoich potrzeb?

Garnki VALDINOX - z myślą o różnorodności

Zwyczaje kulinarne różnią się od siebie, tak samo jak nasza codzienność. Prowadzimy własny styl życia i lubimy konkretne potrawy. Nie sposób opisać jednego sposobu na bycie domowym kucharzem, dlatego też nie warto wierzyć w istnienie uniwersalnego zestawu odpowiedniego dla wszystkich. Pięcioosobowa rodzina może potrzebować innych akcesoriów niż para podróżników.

Kompletując swoją kuchnię, zwróć uwagę na zestawy garnków VALDINOX. Zawierają one kuchenny sprzęt stworzony za pomocą nowoczesnych technologii, z wykorzystaniem ciekawego wzornictwa. Często gotowa propozycja konkretnego zestawu naczyń to świetne rozwiązanie, zbierające wszystkie potrzebne akcesoria. Jednak nie zawsze musi nam ona odpowiadać, a wtedy warto pokusić się o skompletowanie garnków tak, aby odpowiadały naszym wymaganiom. Wtedy zamiast kurzyć się na końcu szafki będą przez nas często używane. Dla żyjących szybko minimalistów idealnym rozwiązaniem będą sprzęty wielofunkcyjne. Garnki do zapiekania to niezbędnik, jeśli masz niewielką kuchnię – łatwe w przechowywaniu naczynia pozwalają na przygotowanie wielu smacznych potraw w jednym garnku. Dzięki temu unikniesz przekładania dań i sterty brudnych naczyń.

 

Kolekcja Valdinox Aurum

                                                                                Kolekcja Valdinox Aurum

Dla większej liczby domowników przyda się więcej akcesoriów. Garnki VALDINOX z kolekcji Aurum są niezwykle trwałe dzięki technologii forged wykorzystanej w produkcji. Pokryte są powłokami nieprzywieralnymi, co wpływa korzystnie na smak i aromat przygotowywanych mięs czy potraw ponieważ potrawy w takich naczyniach przygotujemy przy użyciu minimalnej ilości tłuszczu. Aluminiowe garnki nagrzewają się szybko i długo trzymają ciepło, dzięki czemu przygotujesz potrawy szybciej i taniej.

Garnki i patelnie występują w kilku wariantach rozmiarowych, dzięki czemu możesz wybrać dokładnie takie, jakich potrzebujesz. Jeśli wiesz, że dla Twojej rodziny jeden rondelek nie wystarczy, z łatwością znajdziesz kolejny. Patelnie VALDINOX różnią się nie tylko rozmiarami, ale też sposobem ich wykonania i przeznaczeniem. Patelnia grillowa, której możesz używać na wszystkich typach kuchenek, to praktyczne narzędzie, jeśli lubicie grillowane potrawy. Dzięki specjalnym żłobieniom w dnie patelni dania nie ociekają tłuszczem. Smacznie i zdrowo przygotujesz na niej wiele rodzajów mięs oraz aromatycznych warzyw. Patelnia do naleśników ułatwi usmażenie odpowiednich i niepozwijanych naleśników nawet amatorom kuchennych dokonań.

Kolekcja Valdinox Aurum

                                                                                Kolekcja Valdinox Aurum

Jakie garnki wybrać - technologia i materiał wykonania

Funkcjonalność sprzętów kuchennych ma ogromne znaczenie. Ale to nie jedyny aspekt, na który warto zwrócić uwagę wybierając akcesoria do kuchni. W nowoczesnych garnkach bardzo ważne są metody ich produkcji, takie jak wykorzystanie powłoki non-stick. Dzięki temu rozwiązaniu możesz przygotować potrawy bez nadmiaru tłuszczu i łatwo umyć naczynia – garnki są wytrzymałe i wykazują wysoką odporność na ścieranie. Kolekcje garnków VALDINOX często produkowane są w technologii forged, wykorzystywane do tworzenia naczyń z kutego aluminium. Wpływa ona korzystnie na wydajność i łatwość gotowania, gwarantując odpowiednią jakość na lata użytkowania.

 

Kolekcja Valdinox Aurum

                                                                                Kolekcja Valdinox Aurum

Przeczytaj: Garnki aluminiowe, które odczarują codzienne gotowanie

Ciekawym rozwiązaniem jest technologia odlewu ciśnieniowego die-cast, dzięki której stworzono m.in. kolekcję VALDINOX Expert. Wielofunkcyjne sprzęty pozwalają na bezpieczne użytkowanie w wysokich temperaturach. Z kolei silikonowe wykończenia zapewniają szczelność naczyń, w których stworzysz pyszny, jednogarnkowy obiad.

 

Kolekcja Valdinox Expert

                                                                                Kolekcja Valdinox Expert

Wybierając odpowiedni zestaw, korzystaj z podpowiedzi i kolekcji przygotowywanych przez ekspertów, ale to własne potrzeby stawiaj na pierwszym miejscu. Indywidualny zestaw będzie Ci służył przez długi czas i unikniesz sytuacji, kiedy ciągle czegoś Ci brakuje, a w szafkach jest pełno niepotrzebnych akcesoriów.

Hello world SEO HTML
Wyłączny przedstawiciel:

Altom sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno

Nagrody
Dobra firma ValdinoxDobra firma Valdinox
Partnerzy
chevron-down