Valdinox logo

I gotowanie staje się proste - ruszyła kampania promocyjna marki Valdinox!

Nadchodzący sezon jesienny to mnóstwo planowania i… gotowania, które pokochają wszyscy. Nowa kampania promocyjna Valdinox, pokazuje jaką radość może sprawić przygotowywanie posiłków i jak dzięki profesjonalnym naczyniom i akcesoriom kuchennym może to być proste!

Valdinox gotuje - na ekranie i na żywo

Najlepsze garnki VALDINOX to efekt połączenia nowoczesnych technologii, efektownego designu oraz sprawdzonej funkcjonalności. Tak przygotowywane akcesoria kuchenne sprawiają, że gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością - nie tylko dla doświadczonych kucharzy. Wybierając garnki i patelnie VALDINOX, możesz poczuć się jak profesjonalista i rozwinąć swoje zdolności kulinarne.

Nowa kampania VALDINOX to wyjątkowa okazja do tego, by poznać wyjątkowe właściwości naszych naczyń i akcesoriów kuchennych oraz poszukać nowych, kulinarnych inspiracji na jesienno - zimowe wieczory. Chcemy zbudować jeszcze lepszej relacje z naszymi klientami, oparte na wiarygodności, solidności oraz partnerstwie, a także zachęcić wszystkich do samodzielnego przygotowywania smacznych i zdrowych posiłków. Za pomocą szeroko zakrojonej kampanii promocyjnej, pragniemy dotrzeć do grona odbiorców, którzy nie mieli jeszcze okazji do wypróbowania naszych naczyń. Stąd też obecność w programach kulinarnych, czy na tematycznych stronach internetowych, pozwoli nam na aktywne lokowanie produktów.

 

kolekcja-naczyń-valdinox-aurum

                                                                        Kolekcja naczyń Valdinox Aurum

Chcemy, żeby odbiorcy mogli przekonać się jak funkcjonalne i wytrzymałe są naczynia kuchenne marki VALDINOX. Właśnie dlatego tej jesieni masz szansę zobaczyć nasze garnki w programie kulinarnym „Ewa gotuje”, którego gospodynią jest Ewa Wachowicz. Transmisje poszczególnych odcinków będzie można śledzić w okresie od października do grudnia 2021 w telewizji Polsat. Widzowie programu „Ewa gotuje” będą mieli okazję poznać naczynia VALDINOX nie tylko jako obserwatorzy, ale również jako użytkownicy. W jaki sposób? W jednym z odcinków będzie możliwość wzięcia udziału w konkursie i wygrania naczyń marki VALDINOX.

Kolejnym popularnym programem telewizyjnym o tematyce kulinarnej, w której pojawi się nasza marka są „Kuchenne Rewolucje” prowadzone przez Magdalenę Gessler. Postanowiliśmy wesprzeć sponsorsko najbliższy sezon flagowego programu TVN i zachęcić wszystkich sympatyków programu do sięgnięcia po sprawdzone i wielofunkcyjne naczynia, które idealnie nadają się do przygotowywania świątecznych i wymagających różnych metod kulinarnych posiłków. Istotną cechą, którą staramy się zawsze podkreślać jest fakt, że nasze garnki i patelnie mogą być użytkowane na każdym typie kuchenki, w tym również na indukcji, dlatego zestaw naczyń VALDINOX to wspaniały prezent zarówno dla kuchennych amatorów, jak i profesjonalistów sztuki kulinarnej.

rondel-kolekcja-valdinox-expert

                                                                          Rondel z kolekcji Valdinox Expert

Nowa odsłona strony internetowej

Internet to obecnie najszybciej rozwijające się medium na świecie. Dlatego na potrzeby szeroko zakrojonej kampanii medialnej i internetowej, przygotowaliśmy również nową odsłonę strony internetowej – www.valdinox.pl. Odświeżony layout oraz intuicyjna nawigacja, pozwolą z łatwością poruszać się po naszej stronie, wyszukać wszystkie interesujące produkty oraz dokonać najlepszych zakupów.

W ogólnopolskiej kampanii marki VALDINOX, wezmą również udział nowi ambasadorowie naszej marki, których sylwetki i historie będziemy publikować na naszej stronie internetowej oraz na fanpage’u - @VALDINOXMistrzWKuchni W ich niebanalnych osobowościach oraz bogatych doświadczeniach osobistych i biznesowych, każdy z nas odnajdzie cząstkę siebie oraz inspirację do dalszego rozwoju osobistego i zawodowego.

Dzięki szerokiej kampanii marketingowej, tej jesieni o marce VALDINOX nie będzie łatwo zapomnieć. Obecność w ogólnopolskiej telewizji czy współpraca w tworzeniu najpopularniejszych programów kulinarnych to nie wszystko. Kontekstowe lokowania produktów pojawią się w najpoczytniejszych magazynach kulinarnych i tematycznych w Polsce. Prasa będzie więc idealnym uzupełnieniem i wizerunkowym przedłużeniem reklamy online oraz wsparciem kampanii telewizyjnej.

 

zestaw-garnków-kolekcja-valdinox-volcano

                                                               Zestaw garnków z kolekcji Valdinox Volcano

Naczynia VALDINOX to uczta smaków i przyjemność gotowania

Chcemy być częścią życia naszych klientów dlatego nieustannie stawiamy czoło wyzwaniom i staramy się trafiać w różne potrzeby użytkowników. Niezwykły design i indywidualny charakter danej kolekcji projektowany jest z założeniem, że każdy w swojej kuchni ma czuć się jak profesjonalista i czerpać radość z samego gotowania.

Połączenie prostoty w użytkowaniu i wytrzymałości materiału, to tylko wstęp do zalet garnków i patelni VALDINOX. Gwarantujemy, że dzięki naszym naczyniom, z przyjemnością usmażysz i przyrządzisz smaczne dania, zachowując przy tym pełnię wartości odżywczych oraz świetny aromat i smak potraw. Dodatkowo bogaty wachlarz naszych produktów, zadowoli gusta najbardziej wymagających użytkowników. Nie wierzysz? Przekonaj się sam i sprawdź nasze mistrzowskie kolekcje!

Hello world SEO HTML
Wyłączny przedstawiciel:

Altom sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno

Nagrody
Dobra firma ValdinoxDobra firma Valdinox
Partnerzy
chevron-down