Valdinox logo

Gotowanie na kamieniu czyli zdrowe potrawy i unikalny smak

Gotowanie na gorących skałach i kamieniach jest jedną z najstarszych metod przygotowywania posiłków. Dziś sposób naszych przodków na nowo cieszy się ogromną popularnością. Dzięki nowoczesnym technologiom wszystkie zalety gotowania na kamieniach możemy wykorzystać w naszych kuchniach, dzięki doskonale zaprojektowanym produktom – nieprzywieralna powłoka garnków i patelni inspirowanych wyglądem kamienia oferuje maksymalne uproszczenie przygotowania posiłku i świetny smak potraw.

Technologia forged - na czym polega?

Z myślą o prostej i zdrowej kuchni powstały garnki VALDINOX. Linia naczyń kuchennych VALDINOX Rock wykonana w technologii forged jest gwarancją trwałości i użyteczności produktów. Powstałe w wyniku odkuwania naczynia są jednocześnie twarde i mocne dzięki wzmocnionym ściankom i dnie. Błyskawicznie przewodzą ciepło i podtrzymują je, oszczędzając czas i pieniądze.

 

kolekcja valdinox rock

Technologia forged to unikalna metoda produkcji, która nadaje naczyniom ponadczasową wytrzymałość. Proces polega na kształtowaniu aluminium w wysokiej temperaturze, przy użyciu potężnych skoncentrowanych sił nacisku. W ten sposób zyskuje odpowiednią grubość i gęstość, a te przekładają się na maksymalną wydajność naczynia oraz niskie koszty eksploatacji. Technologia forged to korzystna zmiana nie tylko dla Twojej pasji gotowania, ale również dla Twojego portfela.

Tempo życia sprawia, że nie mamy czasu na długie przygotowywanie posiłków. Połączenie mineralnej powłoki z aluminiowym korpusem gwarantuje, że każde danie w naczyniach VALDINOX przygotujemy szybciej. Patelnia do smażenia bez tłuszczu sprawia, że nie trzeba stosować dodatkowego oleju, więc przygotowywanie posiłków stanie się nie tylko unikalnym doświadczeniem, ale również dbałością o zdrowie rodziny. Preferujesz garnki na indukcję, czy inne źródła ciepła? My oferujemy szeroki wybór garnków, a Ty zdecyduj, co dla Ciebie najlepsze.

Przeczytaj: Garnki aluminiowe, które odczarują codzienne gotowanie

Valdinox - garnki o wyjątkowych właściwościach

Serię produktów VALDINOX Rock wewnątrz pokryto wysokiej jakości powłoką Dyflon o efekcie kamienia, która pozwala na zdrowsze przygotowanie posiłku bez przywierania. Naturalna metoda smażenia w połączeniu z czystym smakiem potrawy i zdrowotnymi korzyściami płynącymi z ograniczenia tłuszczów, zamieni każdy posiłek w niezapomnianą ucztę. Patelnia beztłuszczowa sprawi, że szybko zapomnisz o innych!

  • Aluminiowy korpus (4 mm) doskonale przewodzi ciepło. Szybko i równomiernie się nagrzewa, co oszczędza czas i energię.
  • Korpus wykonany metodą kucia – garnek nie odkształca się i jest wytrzymały.
  • Mineralna powłoka – twarda i wytrzymała jak kamień, nieprzywierająca jak marmur.
  • Szklana pokrywa z ujściem na parę ułatwia kontrolowanie procesu gotowania.
  • Powłoka soft touch pokrywająca rączki i uchwyty jest przyjemna w dotyku i minimalizuje ryzyko oparzenia.
  • Metalizowane oczko nadaje elegancji. Umożliwia zawieszenie na kuchennym relingu.
  • Dno na zewnątrz pokryte mineralną powłoką zabezpiecza przed osadzaniem się brudu.
  • Szerokie dno i pionowe boki patelni dają dużą powierzchnię smażenia.
  • Można używać na wszystkich źródłach ciepła, również na kuchence indukcyjnej.
Hello world SEO HTML
Wyłączny przedstawiciel:

Altom sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno

Dobra marka
Dobra firma Valdinox
Partnerzy
chevron-down