Valdinox logo

Garnki granitowe

Komplet garnków granitowych, który odmieni Twoje życie

Garnki granitowe to naczynia wykonane z twardych materiałów, dzięki czemu są trwałe i odporne na uszkodzenia. Warto je wybrać, ponieważ nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, zachowując jednocześnie doskonałe właściwości termiczne. Sprawia to, że zestaw garnków granitowych w znaczący sposób wpływa na jakość Twojego życia. Możesz przygotować posiłek szybciej i ekonomicznej, a co najważniejsze – zdrowiej. Dzięki specjalnej powłoce dania nie będą przywierać do naczynia, choć do gotowania czy smażenia wykorzystasz niewiele tłuszczu. Garnki granitowe świetnie rozprowadzają ciepło po całej powierzchni i zachowują je na długo. To właśnie dzięki tym właściwościom zyskują coraz większą popularność. W lekkiej i poręcznej budowie mieści się solidna i mocna konstrukcja.

Garnki granitowe z kolekcji Valdinox Volcano

                                                      Garnki granitowe z kolekcji Valdinox Volcano

Zestawy garnków granitowych - najlepsi pomocnicy

Garnki granitowe VALDINOX są odpowiednie do każdej kuchni, niezależnie od tego, czy jesteś kulinarnym specjalistą, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w gotowaniu. Metoda kucia (forged) polega na kształtowaniu aluminium w bardzo wysokich temperaturach, dzięki czemu garnek w każdym miejscu zyskuje odpowiednią grubość i gęstość. Przyczynia się to do wydajności naczynia i najwyższej jakości przygotowywanych potraw. Komplet garnków VALDINOX składa się z garnków do gotowania w kilku rozmiarach (wraz z pokrywkami), rondla oraz patelni. Specjalne, żaroodporne pokrywki z odpowietrznikami pozwalają na odpowiednie dopasowanie temperatury gotowania. Doskonałe właściwości nieprzywieralne w połączeniu z wytrzymałą, szklaną pokrywą tworzą zestaw garnków odpowiedni do kuchenki indukcyjnej, gazowej, a nawet do zapiekania w piekarniku. Dno od zewnątrz zostało pokryte mineralną powłoką, która zapobiega osadzaniu się brudu.

Garnki granitowe to charakterystyczny, elegancki wygląd, który doda ciekawego efektu Twojej kuchni. Ważniejszy jednak niż strona wizualna jest niewątpliwie korzystny wpływ na zdrowie – zarówno dzięki wykorzystaniu odpowiednich, bezpiecznych materiałów, jak i łatwości z jaką przygotujesz w nich zdrowe i smaczne posiłki. Komplet garnków VALDINOX na indukcję czy inne kuchenki całkowicie odmieni Twoją codzienność.

Hello world SEO HTML
Wyłączny przedstawiciel:

Altom sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno

Nagrody
Dobra firma ValdinoxDobra firma Valdinox
Partnerzy
chevron-down