Valdinox logo
Kanon estetyki północy

Białe garnki Valdinox

Styl skandynawski niezmiennie króluje w domach na całym świecie. Szczególnie dużym uznaniem cieszy się w naszych kuchniach. Zgodnie z tą estetyką powstała linia naczyń kuchennych Skandic - białe (white), funkcjonalne z nutą minimalizmu. Skandynawska biel, drewniane elementy oraz wysoka jakość sprawiają, że naczynia wprowadzą luksusowy klimat i wkomponują się z różnymi aranżacjami. 

Valdinox garnki białe to niecodzienne połączenie jasnej barwy korpusów z ciemną powłoką wewnętrzną, tworzącą oryginalne i przykuwające wzrok naczynia. Białe garnki Valdinox to propozycja dla osób ceniących oryginalny design i wysoką jakość wykonania. Twoi goście z pewnością nie przejdą obojętnie obok białych naczyń w Twojej skandynawskiej kuchni. Wypróbuj garnki Skandic i zakochaj się w gotowaniu w stylu Valdinox!

Garnki z kolekcji Skandic

Valdinox garnki białe - kanon estetyki północy

Białe garnki Valdinox zostały zaprojektowane w oparciu o inspirację bardzo lubianym w Polsce stylem skandynawskim, który wprowadzi naturalność, ład i harmonię do wnętrza każdego domu. Zachwycają estetyczną i nowoczesną formą wykonania (biały kolor, uchwyty przypominające egzotyczne drewno). Białe garnki Valdinox zostały wyposażone w delikatne w dotyku uchwyty z powłoką soft touch, które są nie tylko miłe w dotyku, ale również umożliwiają pewny chwyt nawet mokrymi dłońmi.

Doskonałej jakości szkielety aluminiowe garnków Valdinox Skandic są wytwarzane metodą odkuwanego na zimno aluminium tzw. technologia forged. Dzięki temu tworzymy niezwykle mocne i bezpieczne naczynia kuchenne, których grube ścianki szybko się nagrzewają i długo utrzymują temperaturę. Garnki Valdinox białe działają na wszystkich rodzajach kuchenek, także na płytach indukcyjnych. Wewnętrzna powłoka garnków to wysokiej jakości szwajcarska, certyfikowana powłoka non-stick marki ILAG Basic. Odpowiada ona za wysoki stopień nieprzywieralności oraz umożliwia szybkie i łatwe mycie naczyń bez konieczności szorowania. Garnki białe marki Valdinox zapewniają szybkie i przyjemne gotowanie potraw, przy zachowaniu walorów smakowych i zdrowotnych naszych dań. Spełniają wygórowane właściwości antybakteryjne, dzięki czemu podczas pracy nie uwalniają się żadne szkodliwe substancje. Powłoka wewnętrza jest w pełni bezpieczna, ma właściwości antykorozyjne, zatem podczas eksploatacji nie ściera się i nie wchodzi w reakcję z żywnością. Umożliwia przyrządzanie potraw w niewielkiej ilości wody i tłuszczu, a także nie zmienia smaku produktów i zachowuje ich cenne wartości.

 

Valdinox garnki białe to propozycja dla osób ceniących oryginalny design i wysoką jakość wykonania. Twoi goście z pewnością nie przejdą obojętnie obok białych naczyń w Twojej skandynawskiej kuchni. Wypróbuj garnki Skandic i zakochaj się w gotowaniu w stylu Valdinox!

Hello world SEO HTML
Wyłączny przedstawiciel w Polsce:

Altom sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno

Partnerzy
chevron-down