Valdinox logo

Garnki aluminiowe, które odczarują codzienne gotowanie

Orient w twojej kuchni - wyjątkowe garnki od VALDINOX

Sercem domu nie zawsze jest salon z wygodną kanapą. Często to właśnie kuchnia przyciąga atmosferą, zapachami i wspólnym przygotowywaniem posiłków. W trosce o dobrze spędzony czas warto zadbać, aby wnętrze było ergonomiczne, funkcjonalne oraz estetyczne. Taki efekt uzyskasz nie tylko za sprawą mebli i elementów o typowo dekoracyjnym charakterze. Ogromną moc mają także przedmioty użytkowe: garnki wysokiej jakości, sprzęt kuchenny, dopasowane stylistycznie pojemniki i stojaki na akcesoria. Zwróć uwagę na garnki dla wymagających VALDINOX, łączące jakość i ciekawe wzornictwo.

 

Garnki dla wymagających. Kolekcja VALDINOX Aurum

Kolekcja VALDINOX Aurum to garnki aluminiowe, stanowiące idealne wyposażenie kuchni w każdym stylu. Masywne, efektowne formy przyciągają spojrzenia. Interesującym elementem są również zewnętrzne ścianki o nietypowej strukturze przypominającej zamsz. Próżno szukać takiego efektu w innych zestawach. Mimo tej oryginalności garnki aluminiowe VALDINOX z łatwością wkomponujesz w różne wnętrza: w aranżację kuchni nowoczesnej lub minimalistycznej, a także skandynawskiej czy rustykalnej.

 

Liczy się także wnętrze. Garnki VALDINOX z kolekcji Aurum mają w środku specjalną powłokę, wyglądem przypominającą kamień z jasnymi akcentami. To za jej sprawą gotowanie staje się komfortowe. Garnki z powłoką non-stick eliminują problem przywierania i przypalania się żywności. Grubsze dno i ścianki zapobiegają odkształceniom, przedłużają żywotność naczyń, a dodatkowo dłużej utrzymują temperaturę potraw.

Kolekcja garnków to kompleksowe rozwiązanie zarówno dla początkujących, jak i dla aspirujących do miana szefów kuchni. Wybierać możesz spośród trzech rodzajów patelni o różnej wielkości, dwóch garnków o zróżnicowanej pojemności i rondla. Wybierz kilka elementów lub skompletuj zestaw. Funkcjonalność zwiększają dopasowane pokrywki.

Zalety garnków aluminiowych

Zalety garnków aluminiowych wymieniać można długo. Za sprawą pogrubionego dna i ścianek szybko się nagrzewają i długo utrzymują ciepło. Pod tym względem zostawiają w tyle swoich stalowych krewniaków. Sprawdzają się jako garnki do indukcji oraz do tradycyjnych kuchenek gazowych i elektrycznych. Są lekkie i łatwe do utrzymania w czystości. Specjalna powłoka zapewnia zdrowe i szybkie przygotowywanie posiłków.

Czy garnki aluminiowe rysują się? Nie bardziej niż inne naczynia. Gotując w nich, nie używaj stalowych akcesoriów, noży lub widelców, aby nie zdzierać powłoki. Wykorzystuj drewniane lub silikonowe łopatki.

Odkryj pasję do gotowania

Do czego możesz wykorzystywać w kuchni poszczególne elementy kolekcji Aurum? Do wszystkiego. Są to garnki do gotowania bez tłuszczu, duszenia, podsmażania. Polubią je miłośnicy zdrowej kuchni i osoby liczące kalorie. To idealny towarzysz kulinarnych wyzwań dla osób początkujących. Jeśli zaczynasz swoją przygodę z gotowaniem, nie musisz obawiać się przypalenia. Funkcjonalność i wygoda użytkowania sprawiają, że mistrzowie kuchni w naczyniach VALDINOX przyrządzą swoje popisowe dania.

 

Poszukując odpowiedniego wyposażenia kulinarnego, wypróbuj także inne garnki oferowane przez VALDINOX. Śmiało mieszaj i łącz poszczególne kolekcje, aby nadać swojej kuchni oryginalny charakter.

Hello world SEO HTML
Wyłączny przedstawiciel:

Altom sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno

Nagrody
Dobra firma ValdinoxDobra firma Valdinox
Partnerzy
chevron-down