Valdinox logo
Czajnik - nowoczesna klasyka

CZAJNIK VALDINOX

Nie sposób wyobrazić sobie kuchni bez czajnika. Jest to jedno z urządzeń najchętniej wykorzystywanych w codziennym życiu – trudno przypomnieć sobie dzień bez podgrzania wody na herbatę czy kawę. Właśnie dlatego odpowiedni czajnik powinien być przede wszystkim poręczny i wygodny – dopasowany do Ciebie i Twojego stylu życia. Dostępne są w różnych wielkościach: mniejsze warianty na dwa kubki ciepłego napoju i wersje o sporych pojemnościach, idealne na rodzinne spotkania. Od czasu potrzebnego na doprowadzenie wody do wrzenia zależy, ile energii zużyjemy podczas tego procesu.

Na rynku znajdziesz nie tylko czajniki elektryczne, ale także urządzenia przystosowane do gotowania wody na kuchenkach gazowych, elektrycznych czy indukcyjnych. Nowoczesne czajniki kuchenne łączą w sobie tradycyjne rozwiązania i klasyczny wygląd z bezpieczeństwem i wykorzystaniem nowoczesnych technik wykonania.

 

VALDINOX - czajnik odpowiadający Twoim potrzebom

Czajniki VALDINOX zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić Ci życie i nadać charakter kuchni. Ciekawy design czajnika z kolekcji Skandic pozwoli mu dopasować się zarówno do stylu vintage czy rustykalnego, jak i nowoczesnych, industrialnych wnętrz. Do wytworzenia naczynia wykorzystano bezpieczne materiały, które nie wpływają na smak wody ani nie emitują szkodliwych substancji. To niezbędny element wyposażenia kuchni, z którego będziesz korzystać codziennie, dlatego musi prezentować się wspaniale, ale przede wszystkim być trwały i wytrzymały.

Zewnętrzna powierzchnia jest gładka, dzięki czemu z łatwością utrzymasz go w czystości. Łączenie nowoczesności i sprawdzonych rozwiązań to jedna z cech charakterystycznych marki VALDINOX. Czajnik 3l to perfekcyjny wybór na rodzinne spotkania – pozwoli Ci zaoszczędzić czas i energię. Zamiast nastawiać kolejny czajnik wody, wszystko zagotujesz za jednym razem. Masywna rączka czajnika stabilnie leży w dłoni i pozwala na bezpieczne użytkowanie, ponieważ wykonana jest z nienagrzewających się materiałów.

Łączenie nowoczesności i sprawdzonych rozwiązań to jedna z cech charakterystycznych marki VALDINOX. Czajnik 3l to perfekcyjny wybór na rodzinne spotkania – pozwoli Ci zaoszczędzić czas i energię. Zamiast nastawiać kolejny czajnik wody, wszystko zagotujesz za jednym razem. Masywna rączka czajnika stabilnie leży w dłoni i pozwala na bezpieczne użytkowanie, ponieważ wykonana jest z nienagrzewających się materiałów.

Czajnik VALDINOX na indukcję i gaz został zaprojektowany z myślą o Twojej wygodzie: szybko i wygodnie nalejesz wodę, a o zagotowaniu poinformuje Cię znany od zawsze dźwięk gwizdka. To sprzęt, który pokochasz od pierwszego użycia.

Hello world SEO HTML
Wyłączny przedstawiciel w Polsce:

Altom sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno

Partnerzy
chevron-down