Valdinox logo

Białe garnki Valdinox

Garnki Valdinox białe / white - kanon estetyki północy

Styl skandynawski niezmiennie króluje w domach na całym świecie. Szczególnie dużym uznaniem cieszy się w naszych kuchniach. Zgodnie z tą estetyką powstała linia naczyń kuchennych Skandic - białe (white), funkcjonalne z nutą minimalizmu. Skandynawska biel, drewniane elementy oraz wysoka jakość sprawiają, że naczynia wprowadzą luksusowy klimat i wkomponują się z różnymi aranżacjami. Valdinox garnki białe to niecodzienne połączenie jasnej barwy korpusów z ciemną powłoką wewnętrzną, tworzącą oryginalne i przykuwające wzrok naczynia. Valdinox Skandic - by gotowanie było jeszcze prostsze.

Garnki z kolekcji Skandic

                                                                         Garnki z kolekcji Skandic

Valdinox garnki białe - minimalizm w każdym calu

Doskonałej jakości szkielety aluminiowe garnków Valdinox Skandic są wytwarzane metodą odkuwanego na zimno aluminium tzw. technologia forged. Dzięki temu tworzymy niezwykle mocne i bezpieczne naczynia kuchenne, których grube ścianki szybko się nagrzewają i długo utrzymują temperaturę. Garnki Valdinox białe działają na wszystkich rodzajach kuchenek, także na płytach indukcyjnych. Wewnętrzna powłoka garnków to wysokiej jakości szwajcarska, certyfikowana powłoka non-stick marki ILAG Basic. Odpowiada ona za wysoki stopień nieprzywieralności oraz umożliwia szybkie i łatwe mycie naczyń bez konieczności szorowania.

Garnki białe marki Valdinox zapewniają szybkie i przyjemne gotowanie potraw, przy zachowaniu walorów smakowych i zdrowotnych naszych dań. Spełniają wygórowane właściwości antybakteryjne, dzięki czemu podczas pracy nie uwalniają się żadne szkodliwe substancje. Powłoka wewnętrza jest w pełni bezpieczna, ma właściwości antykorozyjne, zatem podczas eksploatacji nie ściera się i nie wchodzi w reakcję z żywnością. Umożliwia przyrządzanie potraw w niewielkiej ilości wody i tłuszczu, a także nie zmienia smaku produktów i zachowuje ich cenne wartości.

Garnek na indukcję z kolekcji Skandic

                                                                  Garnek na indukcję z kolekcji Skandic

 

Valdinox garnki białe white to propozycja dla osób ceniących oryginalny design i wysoką jakość wykonania. Twoi goście z pewnością nie przejdą obojętnie obok białych naczyń w Twojej skandynawskiej kuchni. Wypróbuj garnki Skandic i zakochaj się w gotowaniu w stylu Valdinox!

Biały rondel z kolekcji Skandic

                                                    Biały rondel z kolekcji Skandic

 

 

 

Hello world SEO HTML
Wyłączny przedstawiciel w Polsce:

Altom sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Roosevelta 116a
62-200 Gniezno

Nasi partnerzy
chevron-down